+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Вибір квартири - це один з найважливіших рішень у житті людини. Це не дивно, адже від вибору житла залежатиме комфорт і затишок проживання в певному середовищі кожної людини. Вибираючи квартиру, кожен повинен розуміти, що в цьому приміщенні можливо доведеться провести майже ціле життя.

Тут можуть проходити найвеселіші і сумні моменти кожної людини, а також дане житло може стати найріднішим куточком для мешканця.
Саме тому перед придбанням нової квартири, потрібно обов'язково ретельно підійти до цього питання, щоб не помилитися і зробити максимально правильний вибір квартири для свого подальшого життя.

Вибираємо тип житла

Кожен майбутній власник нерухомості повинен зробити початковий вибір типу квартири. Як відомо є різні види квартир - новобудови, вторинний ринок квартир в більш старих будинках, а також приватні будинки, які можуть бути, як новими, так і старої споруди. Якщо Ви потребуєте максимально недорогого і якісного житла, тоді потрібно обов'язково звернути увагу на пропозиції забудовників і купити квартиру в новобудові, наприклад, від компанії «Сузір'я». Ви отримаєте нові комунікації, сучасне планування, автономне опалення, утеплення і чисті під'їзди. Якщо Ви бажаєте відчути себе європейцем, тоді даний варіант найкраще підходить для Вас. Після цього Ви повинні самостійно здійснити ремонт, який найкраще припаде Вам до душі. Це допоможе зробити Ваше житло максимально зручним для Вас.
У разі вибору квартири з вторинного ринку, Ви, напевно, не зможете знати, які недоліки отримаєте після придбання. Це може бути погане опалення, сантехніка, проблеми з електрикою або, навіть, погані сусіди.

Вибір району та поверху

Коли Ви визначилися з типом квартири і забудовником, тоді потрібно проаналізувати розміщення будинку, яке відіграє не менш важливу роль для життя людини. Варто проаналізувати райони, які подобаються найбільше майбутньому господареві. Важливими чинниками мають бути транспортні комунікації, наявність супермаркетів, лікарень, шкіл, парків і віддаленість від роботи. Краще трохи дорожче заплатити за квартиру, але жити в районі, який подобається найбільше і вигідно розташований до ключових об'єктів життєдіяльності.
За тим має бути вибір поверху. Тут все просто. Справа в тому, хто саме в подальшому буде жити в квартирі. Якщо літні люди, тоді найбільше підійдуть нижні поверхи, якщо молода сім'я, то і верхні яруси можуть залучити покупців, особливо з наявністю красивого виду з вікна. Варто обов'язково звернути увагу на наявність ліфта, а він, як правило, присутній в багатьох багатоповерхівках.

Планування і кількість кімнат

В останню чергу варто вибрати кількість кімнат у квартирі і приблизне планування. Коли клієнт хоче купити квартиру в забудовника, компанія показує покупцям всі вільні квартири і їх детальне планування. Залежно від кількості майбутніх жителів, а також від власного бажання, варто вибрати квартиру за її плануванням. У такому випадку Ви точно забезпечите зручний простір для себе.
Якщо Ви бажаєте вже зараз стати власником свого нового житла, заходьте на сайт нашої компанії, щоб вибрати нову квартиру своєї мрії.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber