+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Щороку на початку грудня починається передноворічний період, коли весь світ занурюється в передсвятковий настрій.

На вулицях кожного міста з'являється багато вогників, ялинок з іграшками, дідів Морозів та іншої різної новорічної атрибутики. Кожна людина починає замислюватися про подарунки, які варто купити своїм друзям і близьким.

Однак, перед Новим Роком існують і інші турботи, про які потрібно подумати. Протягом останніх років стало дуже популярним прикрашання своєї квартири або будинку, що створює ще більшу новорічну атмосферу протягом усіх свят. Особливо це стосується тих сімей, в яких живуть діти. Вони, як ніхто, інші бажають відчути дух Нового Року і чекають приходу Діда Мороза в будинок.

Саме тому перед тим, як прикрасити квартиру до Нового Року різними новорічними аксесуарами, потрібно гарненько обміркувати план такого масового прикрашання.

Ялинка - головний атрибут кожного Нового Року

Ну, куди ж без ялинки? Саме це дерево, прикрашене іграшками, є головним символом кожного новорічного свята. У багатьох людей щорічно виникає багато питань, пов'язаних саме з вибором і розташуванням ялинки, а також способом її прикрашання. Вибирати це дерево потрібно за розміром висоти кімнати. Від верхівки до стелі повинно залишатися не менше 40-50 см.

Кожен господар може вибрати натуральну ялинку, проте варто пам'ятати, що вона може швидко обсипатися і є дуже пожежонебезпечною. Експерти радять купувати штучні вироби, які майже не відрізняються від звичайних. Такі ялинки продаються з діодами, які вже вбудовані в механізм і при включенні в електричну мережу створюють красиву колірну гру вогників. Таким чином, можна не боятися, що через неякісну гірлянду дерево загориться так, як діоди повністю безпечні.

Саму ялинку потрібно встановлювати в найбільшій кімнаті квартири, щоб після її установки залишалося багато місця, а також був простір для її демонтажу, який також вимагає деяких зусиль.

Інші новорічні декорації та аксесуари

Перед тим, як встановлювати додаткові гірлянди, лампи з Санта Клаусами і кілограми «дощику», потрібно обов'язково обміркувати заходи безпеки, які часто порушуються в новорічні свята. Рекомендується використовувати гірлянди тільки на діодній основі - вони беруть мало електрики і безпечні. Що стосується прикрас з «дощику» - їх ні в якому разі не можна вішати близько електричних приладів. Такі прикраси легко загораються і можуть призвести до пожежі.

З погляду краси інтер'єру, не варто занадто змушувати кімнати новорічною атрибутикою. Надмірність таких декорацій може тільки зіпсувати вид Вашої квартири. Саме так потрібно прикрасити квартиру до Нового Року або до іншого важливого свята.

Якщо Ви обдумаєте безпеку установки Ваших прикрас, і не будете використовувати їх занадто багато, тоді у Вашому домі буде присутня справжня новорічна атмосфера, а свята пройдуть весело і незабутньо!

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber