+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Купівля квартири для кожної родини є довгоочікуваною подією, а для шахраїв - можливістю заробити легких грошей.

Щоб не потрапити в їх пастку слід ретельно вивчити всі сторони цього питання.

На жаль, в нашій країні первинний ринок нерухомості ще не настільки прозорий, щоб цілком і повністю довіряти абсолютно всім сучасним будівельним компаніям. Тим більше, що не зовсім благонадійні заманюють покупців низькими цінами, нереально вигідними умовами покупки та іншими примовками.

Щоб не потрапити на вудку недобросовісних забудовників, краще купити сучасну новобудову в Чернівцях у компанії, що роками завойовувала свою репутацію, має багаторічний досвід в даній сфері діяльності, певну кількість вчасно зданих об'єктів, обнадійливі плани на майбутнє. Якщо ж все-таки покупець вирішив купити квартиру в сучасній новобудові у забудовника, який недавно з'явився на горизонті, то тут потрібно бути дуже обережним, і як мінімум, ретельно вивчити його установчу документацію.

Які документи повинні бути у законної компанії-забудовника?

Щоб хоч якось захистити себе від обману з боку забудовника, котрий продає сучасні новобудови, потрібно ознайомитися з його документами, які повинні знаходитися в офісі продажів:

  • папери, що підтверджують права компанії на володіння землею і застосовувати її на зведення житлового будинку;
  • проектна та дозвільна документація, що надає право на забудову цієї ділянки;
  • декларація про початок робіт;
  • докази сплати внеску на розвиток інфраструктури;
  • для побудованих об'єктів декларація про готовність до експлуатації.

Слід бути готовими до того, що не всі забудовники охоче надають необхідні документи. І причин може бути дві: вони не в порядку або взагалі відсутні, тому до такої компанії потрібно придивитися уважніше або відмовитися від співпраці і знайти інший варіант. Якщо ж документи в порядку, то для повної впевненості ще не зайвим буде пошукати інформацію в ЗМІ, почитати відгуки, поговорити з людьми, які вже мали досвід спілкування з обраною компанією-забудовником.

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber