+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Часи коли заводи надавали квартири своїм працівникам давно минули. І хоча порядки сорокарічної давності не у всьому можна вважати ідеальними і більшість аспектів тодішнього життя викликають масу суперечок, все ж придбати або отримати житло могли чимало сімей. А ось сучасність не може цим похизуватися.

Чому так стається? Чому молоді пари змушені наймати житло за космічними цінами при мінімально комфортних умовах? Спробуємо розібратися з цими питаннями.

Гаманець та нерухомість

Продаж квартир в Чернівцях та інших містах нашої країни проходить не надто жваво. А все через високі ціни та нездатність більшості молодих людей дозволити собі бодай купити «коробку» з чотирьох стін, не те щоб зробити там ремонт за своїм смаком та обставити свій куточок затишними та якісними меблями. Розберемося з цінами. Вартість будівельних матеріалів у доларовому еквіваленті не надто змінилася за останні кілька років. А ось гривня знецінюється з кожним днем. Відповідно і собівартість квартир зростає. Звернемо увагу на те, що більшість працівників усіх сфер діяльності, так би мовити, не закріплені за доларом, тобто якщо на роботу приймають людину обіцяючи їй шість тисяч гривень, то роботодавцю байдуже який буде курс. Хоч десять, а хоч тридцять п’ять гривень за один долар. Шість тисяч. І все. Таким чином українці стають біднішими, ціни на елементарні речі збільшуються, а заробітна плата «стоїть на місці».

Чи годує українців їхня робота?

Якщо кілька років тому молоді пари задумувалися над тим щоб відкладати якісь кошти на омріяне житло, то тепер для них доцільніше питання як прожити від зарплати до зарплати. Виходить замкнуте коло. Влаштуватися на роботу в місті, орендувати квартиру, платити за неї чималі кошти, тому що купити немає змоги. Що заробили, те віддали за оренду і комунальні послуги, а мрія про власне житло ближчою так і не стала. І дехто іде на рішучий крок – кредит, або розстрочка. Наші спеціалісти радять скористатися цими можливостями. Але наголошують на тому, що у договорах такого типу може бути безліч підводних каменів. Тому найкраща порада – найняти спеціалістів, які розберуть по пунктах Ваш договір та зважать усі ризики купівлі. Вам здається що у Вас просять надто багато грошей за послуги? Тоді просто згадайте скільки їх можна втратити при сумнівних покупках нерухомості. Не купуйтеся на надто низькі ціни житла. Чудес не буває, а «безплатний сир» Ви й самі знаєте, де можна знайти. Тому будьте уважні та не дайте ошукати себе.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber