+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Останні років 10 новобудови користуються набагато більшою популярністю, ніж житло на вторинному ринку.

Звичайно, купити квартиру від українського забудовника - це недешеве задоволення, але цілком реальне, тому що багато компаній пропонують розстрочки, кредити, більш низьку ціну на етапі будівництва.

На сьогоднішній день квартири від українського забудовника можна отримати наступним шляхом:

  • придбання майнових прав на нерухомість;
  • покупка квартири в новобудові, зданої в експлуатацію;
  • покупка безпосередньо вже у власника.

Як оформити документи на квартиру в новобудові?

Квартири від забудовника в Україні в основному купуються в такий спосіб: покупець укладає попередній договір із забудовником, згідно якого він отримує не квартиру, а право на подальше укладання договору купівлі-продажу. Оскільки це пов'язано з великими ризиками, тому що замовник вносить значний аванс, то потрібно ретельно «перевірити» компанію-забудовника, у якої запланована покупка житла.

Надійна будівельна компанія повинна, по-перше, надати повний пакет документів на пропоновану житлову площу і на землю, яка використовується для зведення новобудови. По-друге, терміни здачі будинку в експлуатацію повинні бути прописані в договорі. По-третє, надати чіткий розрахунок вартості житла, і по-четверте, мати проект і декларацію на ведення будівельної діяльності.

Щоб не потрапити в тенета шахраїв, слід вибирати надійні будівельні компанії, які функціонують на ринку нерухомості вже багато років, мають успішно здані об'єкти і плани на майбутнє. І що стосується останнього, то саме цей момент можна віднести до серйозних індикаторів благонадійності українського забудовника.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber