+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Замислюючись про покупку квартирі, не слід забувати про те, що кожен член сім'ї має потребу в особистому просторі. А все тому, що людині властиво відпочивати морально і фізично, періодично залишатися наодинці з собою.

І для цього необхідна окрема кімната, хоча б невелика.

Індивідуальна зона

Останнім часом стало модно перепланувати квартири на студії, двері замінювати арками, стіни ширмами, але чи правильно це? На думку психологів, потрібно прагнути до того, щоб у кожного члена сім'ї був особистий простір, що врівноважує психічний стан. Саме тому сучасні забудовники пропонують одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п'ятикімнатні квартири в Чернівцях, щоб різні за чисельністю сім'ї змогли підібрати собі квартиру в новобудові. І якщо хтось говорить про те, що маленькі діти будуть відчувати відчуження в окремій кімнаті, то вони глибоко помиляються. Як показує статистика, діти, які не мали в дитинстві особистого простору, в дорослому житті часто стають соціофобами. Саме тому потрібно прагнути до того, щоб всім дітям в родині забезпечити по кімнаті, хоча б невеликій.

Ідеальна квартира для повноцінної сім'ї

Ідеальний варіант власного житла для сім'ї - це коли є по кімнаті у кожної дитини, у подружжя, гостьова, хол і кухня. Припустимо одностатевих діток селити в одну кімнату.

Таким чином, якщо молода сім'я планує покупку квартири, то вже на цьому етапі їм потрібно приблизно визначитися, скільки планується дітей. На сьогоднішній день це цілком нормальна практика, бо «скільки Бог дасть» вже не актуально. Як правило, сучасні молоді сім'ї з розрахунком своїх можливостей планують кількість діток.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber