+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
   

Квартири в новобудові на будь-який смак

На сьогоднішній день все більшої популярності набирають квартири в новобудовах. І на це є ряд причин. Це і місце розташування самого житлового комплексу, і впорядкованість прибудинкової території, і стан квартир, і самого будинку. Лише невелика частина ЖК, побудованих в минулому столітті, зможе хоч якось конкурувати з сучасними новобудовами. А житловому комплексу «Парковий квартал» від компанії «Сузір'я», взагалі, важко знайти аналог серед вторинного житла.

Купуючи житло в ЖК «Парковий квартал», ви отримуєте можливість жити в сучасній, модній і просторій квартирі з якісною електропроводкою, сантехнікою і системою безпеки. Важливу роль відіграє і стан під'їздів, які в новобудовах красиві, просторі і зручні. А вийшовши з дому, ви потрапляєте в упорядкований двір з дитячими майданчиками, зонами відпочинку для дорослих, оригінальними клумбами та кущами. Не залишилась поза увагою і автостоянка, бо розкидані по всьому подвір’ю автомобілі реально дратують, але від цього нікуди не дітися, якщо мова йде про звичайні спальні райони міста.

Ми прекрасно розуміємо, що, скільки людей, стільки й думок, тому в ЖК «Парковий квартал» можна купити одно-, двох-, трьох-, чотирьох-, п'ятикімнатні квартири за доступними цінами. Оскільки не всі бажаючі поліпшити свої житлові умови зможуть відразу зібрати необхідну суму, то пропонуємо розстрочку на етапі будівництва. Ви вже можете вибрати собі вподобану квартирку, внести певну суму, і спокійно чекати здачі новобудови в експлуатацію. Це дає можливість людям з різними доходами мати нову затишну квартирку в одному з екологічно чистих і затишних куточків красивого, з багатою та цікавою історією міста Чернівці.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber