+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Відповідно до словника, слово «еліта» включає в себе кращу ланку соціуму. З цього значення випливає визначення поняття «елітне житло» - квартири і будинки для найвишуканіших членів того чи іншого суспільства.

Саме їх на сьогоднішній день, перш за все, цікавить дане питання.

Елітні квартири: що вони собою являють?

Квартири для цієї частини сучасного суспільства повинні володіти певними критеріями:

  • розташування самого будинку. Це повинна бути історична частина міста або екологічно чистий район;
  • надзвичайна архітектура, особливий стиль будинку, створюваний кращими архітекторами країни;
  • в процесі спорудження будинку використані модерні технології, високоякісні матеріали, витримування високих стандартів будівництва;
  • сервісне обслуговування забезпечується професійною службою;
  • наявність соціально-побутової інфраструктури, що включає наявність гаражів, спортивних центрів, салонів краси та інших закладів, що забезпечують гідний спосіб життя вершків суспільства.

Все це присутнє, якщо брати до уваги елітні новобудови в Чернівцях, але ще є і такий варіант, як пентхуаси.

Пентхауз - один з варіантів житла для вищого суспільства

Даний вид житла являє собою особняк на верхньому поверсі новобудови, з якого відкривається вид на всі чотири сторони. Це житло, де немає сусідів, але є прекрасний вид з висоти пташиного польоту. Даний вид житла є найдорожчий варіант в елітному сегменті.

Якщо говорити в загальному, то будь-який з видів елітного житла може похвалитися підвищеною комфортністю, безпекою, прекрасним видом з вікон, і головне, місцем розташування, тому що шикарна новобудова посеред глухого села в будь-якому разі не буде вважатися елітним житлом. Тут роль грає те, в якому місті, і в якому його районі вона повинна бути розташована і що її оточує. Саме за це люди готові платити величезні гроші, а сучасні компанії-забудовники вибирають для своїх новобудов найвигідніші території.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber