+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
   

Елітні новобудови в Чернівцях

Елітна нерухомість в усі часи належала до особливого сегменту ринку. Нічого не змінилося і на сьогоднішній день, тому що забезпечених людей з певним статусом у суспільстві цікавлять елітні новобудови в Чернівцях. А чому б і ні? Адже ЖК класу люкс будуються відповідно до особливих міжнародних вимог, забудовники вибирають кращі райони міста, особлива увага приділяється плануванню самих квартир, зовнішньому вигляду і впорядкованості прибудинкової території, інфраструктурі.

Ціни на елітні новобудови в Чернівцях формуються з урахуванням різних аспектів, серед яких слід виділити:

  • площу квартири і тип її планування;
  • рівень технічної оснащеності;
  • план будинку в цілому;
  • розташування новобудови.

І це далеко не все, що визначає ціни на новобудови в Чернівцях.

Зі свого боку компанія «Сузір'я» пропонує елітні квартири в ЖК «Галактика», що відповідають найвищим вимогам сучасного покупця. Також важливим є той факт, що житловий комплекс розташований в екологічно чистій зоні міста Чернівці, але при цьому недалеко від історичного центру. А це дорогого коштує, тому що Чернівці належить до тих рідкісних міст України, які мають неповторну атмосферу. Австрійський ансамбль центру міста зберігся практично без змін, а це в будь-якому випадку впливає на загальну атмосферу в місті. І уявіть собі, що у вас з'явилася можливість постійно насолоджуватися цією незвичайною аурою міста, яке нещодавно відсвяткувало своє 600-річчя. А насолоджуватися цим всім, перебуваючи у власній квартирі еліт класу, в рази приємніше, ніж тулитися в тісній квартирці минулого століття.

Основна мета роботи нашої компанії полягає в тому, щоб якомога більше корінних жителів Чернівців, області, а також гостей, бажаючих назавжди оселитися в цьому місті, змогли вибрати собі відповідне житло. Як варіант, це може бути квартира в ЖК «Галактика» від компанії «Сузір'я».

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber