+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Як показує практика, вибір і покупку житла повинні визначати раціональні чинники, а не емоційні. На думку експертів, що працюють з нерухомістю, в процесі вибору квартири в першу чергу потрібно орієнтуватися на місце розташування будинку. Якщо планування самої квартири ще можна якось міняти, то будинок перенести в більш зручний район міста нереально, якщо згодом виявиться, що він побудований на «плаваючій» землі, недалеко від промислового заводу або на піщаному пустирі.

Тому, як би не сподобалася сама квартира, слід спочатку ознайомитися з усіма «підводними» каменями.

Оздоблення квартири

Наступний важливий момент - це оздоблення квартири, тому що сучасний ремонт може вилитися в кругленьку суму. Як правило, нерухомість в місті Чернівці в новобудовах продається зі стягуванням на підлозі, виправленими та підштукатуреними стінами, склопакетами і котлом. Деякі компанії-забудовники пропонують житло під ключ, яке коштує трохи дорожче, але це в будь-якому випадку вигідніше, ніж самостійно виконувати ремонтні роботи.

Інфраструктура

Важливим моментом є питання, як сім'я буде добиратися на роботу, куди ходити за покупками і де відпочивати, гуляти з дітьми. Саме тому рівень розвитку інфраструктури має величезне значення. Наявність супермаркетів, аптек, дитячих майданчиків, шкіл, дитсадків, а в ідеалі, і парку може стати для багатьох вирішальним фактором вибору квартири. Не варто випускати з виду і транспортну розв'язку.

Портфоліо, відгуки, форуми

І щоб вже на всі 100% бути впевненими в правильності вибору, слід поцікавитися думкою людей, які вже купили собі житло у цього забудовника. Чи є у них документи на право власності. Якщо клієнт купує квартиру на етапі будівництва, і йому обіцяють надати документи на неї протягом року після завершення будівництва, то це цілком нормально.

Ознайомившись і проаналізувавши всі перераховані вище моменти, можна вирішувати питання про покупці квартири у того чи іншого забудовника.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber