+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Замислюючись про покупку житла, люди по-різному підходять до вибору району, в якому вони б вони хотіли проживати. Для одних важливо, щоб робота була в п'яти хвилинах ходьби від будинку, інші шукають підходящий варіант виключно в центрі, а треті звертають увагу на інфраструктуру, транспортну розв'язку, наявність паркової зони.

Як бачимо, що таке квартира в хорошому районі - питання спірне, тому що, скільки людей, стільки й думок. Але, тим не менш, є статистика, зібрана людьми, робота яких пов'язана безпосередньо з квартирним питанням. І вони за час роботи з нерухомістю зробили певні висновки з приводу того, в яких районах міста люди охочіше купують квартири.

Основні критерії вибору району

На думку експертів, у великих містах головним критерієм вибору району для покупки квартири є транспортна розв'язка. Мається на увазі не тільки маршрутні таксі, а також тролейбуси, трамваї, метро, а в мегаполісах і електрички. Якщо говорити про невеликі компактні містечка, що тут покупці більше уваги звертають на інфраструктуру. Квартира в хорошому районі Чернівців - це там, де недалеко є супермаркет, аптеки, школа, дитячий садок і паркова зона. А добиратися до роботи можна, як громадським транспортом, так і особистим, до того ж це не буде займати багато часу, тому що місто невелике.

Важливу роль відіграє і екологія, тому що у великих промислових містах це може бути реально проблемою. Райони з невеликою кількістю зелених зон і наявністю заводів далеко некомфортні для проживання. Постійний шум, загазованість, пил - це те, що відлякує клієнтів від покупки квартири в такому районі, навіть, якщо мова йдеться про сучасну і зручну новобудову. Саме тому сучасні компанії забудовники намагаються зводити житлові комплекси в привабливих для покупців районах міста.

Також вас може зацікавити стаття: В якому районі Чернівців купити квартиру?

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber