+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Маленьке містечко в західній частині України - Чернівці, відоме далеко за її межами завдяки автентичності, унікальності архітектури і доброзичливості його жителів. І зовсім недивно, що це красиве і затишне містечко стало лідером серед міст України за комфортністю проживання.

Їх оцінювали за такими критеріями: рівень комунальних послуг, медичне забезпечення, освіту, якість і кількість розважальних закладів. І Чернівці виявилися попереду таких міст, як Київ, Ялта, Харків. До всього перерахованого можна ще додати:

  • унікальну архітектуру часів Австро-Угорщини, Румунії, яка, на щастя, не постраждала під час військових дій XX століття;
  • чисті і безпечні вулиці;
  • привітні гостинні жителі.

Як бачимо, зовсім не дивно, що багато хто говорить: «хочу жити в Чернівцях», в місті, де кожен почувається не тільки комфортно, але і приємно. А вся справа в тому, що тут можна гуляти вулицями і площами, яким більше 100 років, і вони абсолютно не змінилися. В Україні практично неможливо знайти місто, в якому кожна будівля є пам'ятником архітектури минулого і позаминулого століття. А на питання чи добре жити в Чернівцях, відповідь однозначна, звичайно. Адже недарма це місто багато хто називає «маленьким Парижем», але це що стосується естетичної сторони, а те, що місто за комфортністю проживання в ньому людей посіло перше місце - це вже аргумент, який переконує в тому, що жити в Чернівцях - це прекрасно.

Коли людина вже точно для себе вирішила, що купує житло в цьому цікавому місті, то виникає питання, де краще жити в Чернівцях, на яке однозначної відповіді немає. А все тому що, кожен район по-своєму цікавий: одним подобається шум і суєта центральних вулиць, іншим ближче тиша віддалених районів біля гірської річки Прут, наприклад.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber