+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Всі погодяться з тим, що коли сім'я тулиться в маленькій квартирці, то це не є добре, тому що кожному хочеться мати хоч невеликий особистий простір. А часто його просто нема з чого виділити, тому люди можуть відчувати стрес через те, що немає можливості побути наодинці з собою.

Але, коли посміхається удача, і сім'я вже може дозволити собі купити нову квартиру в Чернівцях, її дорослі члени також знаходяться в психологічній напрузі, тому що виникає маса питань. Потрібно визначитися, що є в пріоритеті. Для одних має значення район, для інших близькість до роботи, для третіх вид з вікна або планування є вирішальними.

Незаперечним є той факт, що квартира в новобудові в більшому пріоритеті перед вторинним житлом. І цьому є логічне пояснення: сучасне планування, зручні під'їзди з новими ліфтами, нова електропроводка, що витримує навантаження від сучасної побутової техніки, відсутність проблем з сантехнікою довгі роки, упорядкований двір.

Крім вищесказаного при виборі квартири звертають увагу і на наступні моменти:

  • район. І це дуже важливо, хоча на перший погляд може здатися, що місце розташування будинку не має значення. Але це далеко не так, тому що віддаленість до траси і хороша транспортна розв'язка або близькість до кінцевої зупинки, розташування промислових об'єктів біля будинку, сквер або інша зелена зона важлива, якщо в сім'ї є собака;
  • після вибору району можна визначатися безпосередньо з будинком, тому що має значення і під'їзд, і впорядкованість і чистота дворів, наявність автостоянки;
  • планування квартири теж має значення. Звичайно, в будинках минулого століття нема з чого вибирати, тому що вони всі будувалися за стандартом, а ось новобудови вже мають сучасне зручне планування, можливість щось змінити.

Якщо спочатку для себе розставити пріоритети, то можна легко, швидко і безболісно вибрати ідеальну квартиру для своєї сім'ї.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber