+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

На сьогоднішній день багато власників маленьких квартир намагаються перетворити її, в так звану, квартиру-студію. Виявляється, що дане поняття в США було відомо ще 100 років тому, коли команда архітектора Людвіга Мін ван дер Рое запропонувала основними робити стіни лише по периметру приміщення.

Це допомогло відійти від типового планування. Дана ідея реально припала до душі золотоій молоді і богемним особистостям, тому що це підкреслювало свободу, недбалість, притаманну творчими людям. Це також було зручно для того, щоб влаштовувати вечірки, молодіжні тусовки.

Минуло століття, і в нашій країні стало модно переробляти малогабаритні квартирки в студії, що передбачає відсутність окремої кімнати для прийому їжі, спальні. Купити квартиру студію є можливість в новобудові, де вона буде поділена на зони за допомогою декору.

Затишне житло за невеликі гроші

Можна купити квартиру студію недорого. Це дарує шанс максимально використовувати квадратні метри маленької квартирки, візуально її збільшивши. Даний варіант передбачає відсутність стін, тому перехід між зонами слід робити плавним. Для зонування можна використовувати:

  • колір - фарбувати стіни в різні відтінки;
  • розміщення меблів;
  • перепади рівнів підлоги.

Квартира-студія вважається ідеальним житлом для молоді, яка не обтяжена дітьми, сімейними турботами. У більшості випадків такі варіанти мають відмінну акустику, що подобається меломанам, креативщикам, кіноманам, яким подобається дивитися фільми по домашньому кінотеатру. Також квартири-студії популярні в курортних містах, де їх здають відпочиваючим.

Як бачимо, якщо не вдається придбати велику простору квартиру, то студія може стати їй гідною альтернативою. У ній можна облаштувати затишне гніздечко для невеликої сім'ї, зручну творчу студію, здавати в оренду, тому що маленькі квартири більш затребувані, ніж великі. Також її продати буде простіше і швидше, ніж велику.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber