+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Більшість сімей намагається придбати велику простору квартиру, але ніхто не замислюється про те, що маленька квартира має масу переваг. Тим більше, якщо сім'я невелика, а збільшити простір можна за допомогою перепланування, дизайнерських хитрощів.

Якщо все продумати до дрібниць, то можна на невеликій площі влаштувати затишне сімейне гніздечко.

Маленька квартира легко збільшується візуально, якщо пограти з відтінками: світлі стіни, прозорі штори, килими по мінімуму. Потрібно докласти всіх зусиль, щоб організувати комфортний функціональний простір. При цьому не слід боятися простоти. Що стосується меблів, то краще віддати перевагу модульному варіанту. Також дозволить розширити площу об'єднання функціоналу: диван замість ліжка, стілець замість крісла.

Якщо купити маленьку квартиру і все правильно організувати, то вийде економне, але зручне і красиве житло, що матиме ряд незаперечних переваг перед великими квартирами:

  • прибирання. Маленьку квартиру прибирати набагато легше і простіше. І робити це якомога частіше;
  • сам процес прибирання не буде затягнутий, бо непотрібних речей на маленькій площі, швидше за все не буде, тому перекладати їх з місця на місце не доведеться;
  • економія на оплаті комунальних послуг, які прямо пропорційні метражу житлової площі;
  • можна частіше робити косметичний ремонт, постійно оновлюючи інтер'єр;
  • на думку ріелторів, маленькі квартири продаються швидше, ніж великі, тому при бажанні її завжди можна поміняти на щось більше, якщо в цьому виникне необхідність.

Якщо кому не підходить зовсім маленьке житло, то квартира середня - це оптимальний варіант для середньостатистичної сім'ї.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber