+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Маючи можливість придбати лише однокімнатну квартиру, не варто засмучуватися, тому що сучасні технології оздоблення дозволяють візуально збільшити простір.

Ще простіше це зробити, якщо мова йде про новобудову, де велика однокімнатна квартира може бути перепланована відповідно до побажань власників.

Звичайно, одночасно красивий і зручний інтер'єр в однокімнатній квартирі придумати складно, але можливо. Все буде залежати від того, хто в ній буде жити. Наприклад, якщо молода пара, то можна організувати квартиру студію, з'єднавши кухню з вітальнею. Якщо ж в родині є або планується дитина, то потрібно обов'язково передбачити для неї куточок.

Розділити простір можна за допомогою декоративної ширми: скляної, у вигляді полиці для квітів або книг. Що це буде, не важливо, головне, щоб у дитини був свій куточок, де вона зможе облаштувати собі зону відпочинку.

Варіанти візуального збільшення простору

Оскільки реально збільшити житловий простір можна лише за допомогою видалення перегородок, то можна збільшити кімнату візуально за рахунок світлих відтінків в інтер'єрі:

  • білого;
  •  деревного;
  • кольору слонової кістки;
  • охри;
  • пастельних тонів.

Велика квартира з однієї кімнати може вийти в тому випадку, якщо в інтер'єрі використовувати скандинавський стиль. Багато білого на стінах, в меблях, легкі штори, оригінальні світильники перетворять однокімнатну квартирку в затишне миле житло, в яке захочеться кожен день повертатися після важкого робочого дня.

Як бачите, якщо купити велику квартиру немає можливості, то вийти з положення можна шляхом перевтілення однокімнатної. На сьогоднішній день це не складає труднощів, тому що це можуть зробити і фахівці, але за певну плату або ж щось цікаве можна знайти на спеціальних сайтах і спробувати самостійно відтворити побачене.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber