+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Питання про те, де жити комфортніше: в будинку або квартирі, досить спірне, тому що, скільки людей, стільки й думок. Одним подобається мати великий двір, доглядати за ним, бути подалі від сусідів, але при цьому доведеться пройтися, щоб купити хліба чи води.

Якщо ж є квартира в багатоповерховому будинку, то ситуація з інфраструктурою кардинально змінюється, тому що він знаходиться, як правило, в густонаселеному районі, де навколо багато лікарень, дитячих садків, шкіл і великих продуктових магазинів. Все це компактно розташовано, тому діти можуть самостійно ходити в школу, а на походи в магазини не потрібно буде витрачати купу часу.

Квартира в багатоповерховому будинку в Чернівцях - це спосіб життя, який придумали давно, тому що потрібно було на невеликій території розселити багато людей. У місті відкривалися заводи, підприємства, на яких працювало багато людей, ось і будувалися багатоквартирні будинки. Таким чином, людям зручно було і на роботу добиратися, і не турбуватися про благоустрій власного двору, ремонту даху та інших моментах, пов'язаних з утриманням власного двору. Що ж стосується ЖК, то забудовники вже потурбувалися і про красиву прибудинкову територію, і про автостоянку, і про зони відпочинку для дітей та дорослих.

Також сучасні багатоквартирні будинки оснащені магнітними дверима, кодовими замками, а іноді і консьєржкою.

Ще однією значною перевагою є гарний вид з вікна, можливість зустрічати світанок, чисте повітря, тому що пил піднімається максимум на 10-15 метрів, якщо це верхні поверхи.

Багаторічна статистика свідчить про те, що люди, які народилися і виросли в квартирі, і в дорослому житті будуть намагатися придбати собі саме квартиру, а не приватний будинок.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber