+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Якщо озирнутися в історію, то стане ясно, чому до цих пір багато людей в нашій країні живуть з однотипних квартирах часів Хрущова або Сталіна.

Виявляється, в минулому столітті в уряду була мета розселити, як можна більше людей, а про їхній комфорт та якість житла ніхто не думав.

Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася, і забудовники вже пропонують різні варіанти квартир: економ, бізнес і еліт-класу. Звичайно, ця градація більше умовна, і нею користуються, переважно, ріелтори, тому що критерії приналежності житла до того чи іншого класу в місті і провінції різні. Квартири бізнес класу в міській місцевості більш презентабельні. До того ж важливу роль відіграє і місце розташування будинку.

Основні вимоги до квартир бізнес-класу

Квартири бізнес класу в Чернівцях мають ряд переваг, якими не володіють інші варіанти житла:

  • сучасні інженерні системи, які, іноді можуть коштувати до 25% від собівартості всього проекту. Вони включають в себе швидкісні ліфти, сучасні телекомунікації, сантехніку найвищої якості, відеоспостереження, подачу очищеної води та інші моменти, які роблять життя мешканців будинку більш комфортним;
  • вільне планування, тому що квартири в будинках такого рівня, в більшості випадків, не здаються під ключ. А, відповідно, майбутні мешканці можуть самостійно розпоряджатися наданими квадратними метрами;
  • місце розташування житлового комплексу. Це завжди або історичний цент міста, або екологічно чистий район з упорядкованим двором, розвиненою інфраструктурою.

Як бачимо, купити квартиру бізнес класу - це значить отримати можливість жити по-новому.

Також Вас може зацікавити стаття: Розумне планування квартири.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber