+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Теплі батареї в квартирі взимку є запорукою затишку і гарного настрою всіх її мешканців. Адже кожному з них після важкого робочого дня, морозу хочеться зайти в теплу, затишну квартирку, щоб відпочити, зігрітися і розслабиться.

У нашій країні кожен по-своєму намагається зберегти тепло в квартирі в зимовий період: утеплюють стіни, встановлюють нові двері, міняють вікна. Але це все не те, якщо центральна система опалення працює погано. І це трапляється дуже часто, тому що в містах нашої країни багато централізованих систем вимагають ремонту або заміни.

Як показує практика, найбільш ефективним методом забезпечення тепла в квартирі є установка індивідуального опалення.

 

Чому індивідуальне опалення набирає все більшої популярності?

 

Популярність індивідуального опалення з кожним роком зростає все більше і більше, тому що, по-перше, централізовані системи старіють, по-друге, спостерігається економія на оплаті за тепло, тому що власник квартири може сам контролювати його надходження.

Звичайно, система індивідуального опалення - це дороге задоволення, але воно того варте, тому що, якщо підсумувати всі оплати за опалювальний сезон і вартість системи опалення, то остання обійдеться дешевше. Також важливу роль відіграє комфорт, тому що самостійно можна регулювати температуру в квартирі, під'єднати теплу підлогу і гарячу воду, а не витрачати гроші на електрику, спожиту бойлером.

На сьогоднішній день існує декілька видів систем індивідуального опалення, тому власники можуть вибирати те, що їм більше підходить. Але головне пам'ятати про те, що для встановлення індивідуальних котлів краще звернутися до фахівців, тому що помилки можуть мати негативні наслідки. Це може бути, як вихід з ладу системи повністю, так матеріальні та людські втрати. Ні для кого не секрет, що з газом грати не варто. Щоб цього уникнути, краще звернутися до перевірених фахівців, і не наражати на небезпеку ні себе, ні жителів сусідніх квартир.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber