+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

У всі часи люди запасалися на зиму овочами. Для власників приватних будинків це не є проблемою, тому що у них є підвали. А ось що робити людям, які живуть в багатоквартирних будинках?

Варіантів два: постійно купувати свіжі овочі в магазині або навчитися зберігати їх всю зиму. Остання пропозиція обійдеться дешевше, тому що восени вартість овочів набагато нижча, ніж взимку. Якщо все правильно організувати, то можна їсти свіжі овочі до самої весни, навіть, якщо немає підвалу.

 

Як зберігати картоплю?

 

Картопля в нашій країні вважається одним з основних продуктів після хліба, тому в селах її саджають більше за інші овочі, а міські жителі намагаються закупити даний коренеплід в такій кількості, щоб вистачило до весни. Але тут виникає інша проблема: як його зберігати в квартирі цілу зиму? А все дуже просто. Після придбання необхідної кількості, картоплю треба очистити від землі і просушити, перебрати, щоб вилучити ту, що має якісь надкуси, надрізи та інші ушкодження. Решту сухих коренеплодів пересипати в дерев'яний ящик з отворами і поставити в комору, якщо вона є, а немає, то в найпрохолодніше місце в квартирі.

 

Правильно зберігаємо морква

 

Морква дуже корисний овоч, в якому міститься величезна кількість вітамінів, тому вона також повинна бути в господарстві в достатній кількості. Для того щоб морква була свіжою і пружною до самої весни, необхідно знайти ящик з дерева і заготувати прогрітий на сонці пісок. На дно ящика засипають пісок, потім кладуть моркву, і так чергують до самого верху. Ящик можна поставити на закритому балконі.

 

Свіжа буряк і капуста на всю зиму

 

Буряк і капуста також необхідні для здоров'я людини овочі, тому регулярно повинні бути у її раціоні. Зберігати їх можна в холодильнику на нижній полиці або в коморі, але кожен плід слід обернути в газету. Щоб капуста долежала до весни, слід вибирати ідеальні качани, без тріщин і надрізів.

 

Цибуля і часник всю зиму

 

Ні для кого не секрет, що часник и цибуля містять величезну кількість вітамінів, що запобігають простудним захворювання. Взимку в магазинах вони коштують дорого, а ось з осені можна все закупити в достатній кількості за низькою ціною, тому що урожай тільки-но зібраний. Проблем зі зберіганням цибулі і часнику в квартирі не виникне, тому що особливих умов утримання вони не вимагають. Цибулю потрібно добре висушити на сонці і за допомогою стебел заплести в косу. Часник слід вибирати дуже великий, тому що він має властивість всихати. Ці коси рекомендовано вішати під стелю в теплій сухій кімнаті, тому що це запобігає процесу гниття.

Слід пам'ятати про те, що всі овочі необхідно зберігати в різних місцях, тому в одній кімнаті вони швидко псуються.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber