+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Пил в квартирі - вічна проблема домогосподарок. А все тому, що він всюдисущий: ховається під дивани, ліжка, в книги. Особливо помітно це в сонячні дні.

Але як би не було, прибирати пил можна і потрібно, тому що від того, наскільки успішна буде боротьба з пилом, залежить здоров'я і добре самопочуття всіх мешканців квартири. А якщо в сім'ї є люди, які страждають на алергію, то це стає проблемою номер один.

 

Як успішно позбуватися від пилу?

 

Щоб в квартирі якомога менше збиралося пилу, необхідно по можливості позбутися від пилозбірників. А це і кімнатні рослини, і штори, постільна білизна, м'які меблі, і домашні тварини, і книги, і різні там статуетки. Але, якщо цього всього не буде, то в квартирі буде порожньо і незатишно. Виходить, що потрібно шукати інший вихід: успішно боротися з самим пилом. І перше, що потрібно - це вологе прибирання, і бажано, щоденне. Пройтися вологою ганчіркою слід не тільки по видним місцям, але і важкодоступним, а також тумбочках, телевізору, книжкових полицях. По-друге, під час прибирання слід використовувати вологі серветки або ганчірки з мікрофібри. По-третє, віник краще не використовувати, тому що пил не прибирається, а ще більше піднімається у повітря. Що стосується пилососів, то тільки миючі моделі, тому що звичайний пилосос краще віника, але все одно залишає 30% пилу в повітрі.

Що стосується постільної білизни і м'яких меблів, то їх очищати від пилу необхідно не так часто. Постіль слід міняти раз на тиждень, а подушки, ковдри періодично виносити на сонце і мороз, щоб позбутися від пилових кліщів. Ті ж процедури рекомендують проводити і з зимовим одягом, тому що шерсть, пух і хутро також збирають на собі величезну кількість пилу.

Якщо в будинку є тварини, то за ними необхідний постійний догляд, що полягає в спеціальному чищення і вичісуванні шерсті. 

Як бачимо, боротися з пилом складно, але можливо.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber