+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Ще з давніх-давен Хеллоуїн вважається масовим святом США, в нашій країні його також все частіше святкують. А звідки ж він бере свій початок?

Виявляється в епоху дохристиянства на території Англії та Ірландії жили кельти, ділили рік на зиму і літо. І саме 31 жовтня кельти відзначали свято збору врожаю, кінець старого року і початок нового. І ця традиція настільки сильно вкоренилася в цій місцевості, що з приходом християнства Хеллоуїн незмінно святкується, але трохи в зміненому значенні. Сучасний Хеллоуїн - це час ведьмовского шабашу, тому прийнято прикрашати квартири відповідним чином.

У нашій країні 31 жовтня святкували, в основному, в розважальних закладах, але останнім часом відьомський шабаш влаштовують і вдома. А щоб захід пройшов належним чином, слід подбати про відповідний декор приміщення.

 

Як прикрасити квартиру до свята Хеллоуїна?

 

Що ж знадобиться для того, щоб створити атмосферу свята Хеллоуїн у себе вдома? Перше - це гарбузи. З них потрібно зробити ліхтарики і розставити їх по всьому будинку. Також красиво виглядатимуть композиції з декоративних гарбузиків, осіннього листя, свічок і каштанів. Залежно від того, для кого влаштовується свято, то оформлення може бути більш зловісним або веселим. Якщо це дорослі люди, то доречні будуть страшні пики, намальовані на гарбузах маркером або вирізані, часто для цих цілей використовують балони з фарбою. Щоб малюнок не змився, то гарбуза можна залакувати. Чорна кішка і кажани також будуть до речі. Їх можна зробити з чорного гарбуза і картону. 

Як бачимо, підготувати квартиру до Хеллоуїну зовсім нескладно, якщо проявити трохи фантазії і кмітливості, а потім разом з друзями весело провести час.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber