+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Незважаючи на те, що сучасні забудовники вже зводять будинки з просторими і світлими квартирами, але багатьом людям ще доводиться жити в малогабаритних квартирках.

А таких ще в нашій країні більш ніж достатньо, тому що в минулому столітті основною метою забудовників було не надання комфортного і просторого житла для людей, а забезпечення якомога більшої кількості сімей квартирами. А те, що вони були маленькі і незручні, нікого не цікавило.

 

Сучасні методи і прийоми економії простору в маленькій квартирі

 

Оскільки на сьогоднішній день не всі можуть собі дозволити житло в новобудові, то намагаються заощадити простір своєї маленької квартири. На щастя, сучасні технології виконання ремонтних робіт дозволяють це зробити, навіть непрофесіоналам:

 

  • розумні роздільники. Це може бути занавіска або ковзаюча конструкція;
  • в маленькій кухні зовсім необов'язково ставити величезний стіл, який займе весь простір. Можна зробити вбудований стіл, який продовжує підвіконня або половину старого столу обрізати і його другу частину прикріпити до стіни;
  • з'єднати гостьову кімнату зі столовою;
  • в спальні застосувати прийом «ліжко під ліжко». Це коли одна ліжко робиться нижче і засувається під більш високе на день. А вночі господарі маю вільний спальне місце;
  • ергономічне робоче місце. 

 

І це тільки мінімум з того, що можна зробити для розширення простору в маленькій квартирі. Якщо говорити в загальному, то багато світла, дзеркала, внутрішнє освітлення, функціональні меблі, відсутність дрібних деталей, таких як сувеніри, квіти та інші милі штучки, допоможуть візуально розширити простір.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber