+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Як тільки ремонтні роботи в квартирі закінчені, можна приступати до вибору сантехніки. Як вчинити спочатку? Перше, що потрібно - це визначиться, чим бажають мешканці користуватися у ванній кімнаті: ванною або душовою кабінкою, які саме рукомийники повинні бути, потрібно ставити біде чи ні.

А оскільки зараз є незрівнянний вибір ванн, душових кабін і іншого, то дуже важко вибрати щось одне. Також сучасна сантехніка виконана з різних матеріалів, що різняться тими чи іншими «плюсами» і «мінусами». Даний момент не варто ігнорувати при покупці сантехніки для своєї ванної кімнати. 

Де зручніше купатися: у ванній чи душовій кабінці?

Будь-яка сантехніка для дому купується, виходячи з того, що хочуть і можуть собі дозволити господарі. І багато хто питає себе про те, що краще купити ванну або душову кабіну. В ідеалі має бути і те, і інше, але не завжди дозволяє площа, тому доводиться вибирати. Якщо говорити про ванну, то вони бувають різних розмірів, форм і виготовляються з різних матеріалів. Порцелянові вироби хороші тим, що потребують мінімум догляду, міцні і зручні. Чавунні ванни не дуже естетичні на вигляд, але дуже міцні, добре зберігають тепло. Сталеві ванни доступні за ціною, але можуть прогинатися під вагою тіла, погано зберігають тепло. Що стосується акрилових виробів, то це прекрасний варіант для сучасної ванної кімнати, бо акрил легко переносить удари, довго тримає тепло, красиві вироби з нього.

Якщо господарі надають перевагу душовим кабінкам, то тут теж дуже багато цікавих варіантів, розмірів, матеріалів. Одним словом, є з чого вибирати. Якщо хочеться мати і ванну, і душову, то можна купити кабіну з глибоким піддоном, який може служити і ванною, якщо знадобиться. 

Раковини, унітази: критерії вибору 

Після того, як з ванною питання вирішене, то можна приступати до вибору раковин і унітазів. Їх вибір також дуже широкий і цікавий. Різноманітність моделей, матеріалів, зручний функціонал задовольнить, навіть, найвимогливіших господарів.

При підборі сантехніки, головне, стежити за тим, щоб дотримувалися гармонійного поєднання у всіх елементах. Питання, як вибрати сантехніку для дому, може взагалі не стояти, якщо правильно підійти до справи.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber