+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Попереду зима, холод, морози. Але це не буде здаватися таким страшним, якщо ваша квартира заздалегідь підготовлена до опалювального сезону. Як же це правильно зробити?

Оскільки кожна квартира має різний стан, то встановленого шаблону з підготовки житла до опалювального сезону не існує, але загальними правила скористатися не завадить. Особливо це стосується мешканців верхніх поверхів, які повинні будуть перевірити цілісність даху. Звичайно, це має турбувати не тільки власників квартир верхніх поверхів, тому що теплоізоляція будинку - це проблема всіх його мешканців. 

Вирішення типових проблем багатоквартирного будинку 

Щоб не животіти від холоду, то обов'язково потрібно:

  • очистити дах від сміття, перевірити водовідводи, оновити захисний шар фарби металлоелементов;
  • перевірити цілісність стін у всьому будинку;
  • дефекти в гідроізоляції фундаменту можуть привести до здуття, перекосу, появи тріщин.

Всі ці моменти повинні турбувати всіх мешканців будинку, а ось, що стосується саме квартирних питань, то тут вже все індивідуально і кожен вирішує тільки ті питання, що актуальні саме для його квартири. 

Квартирні питання 

Залежно від стану квартири, її мешканці вже індивідуально вирішують питання збереження тепла. Це може бути заміна батарей, але, якщо в централізованій системі опалення буде низька температура, то це не допоможе. В даному випадку можна спробувати зробити екран з фольги за радіатором і продумати додаткові джерела тепла, про всяк випадок.

Також значно зберегти тепло допоможе усунення протягів в дверях і вікнах, якщо вони не металопластикові. Сучасні склопакети добре пропускають світло, але перешкоджають виходу тепла назовні. Але якщо немає можливості замінити вікна, то їх можна утеплити прогумованим утеплювачем. Те ж стосується і вхідних дверей, які повинні бути добре утеплені.

Як бачимо, підготується до опалювального сезону зовсім нескладно, якщо про це подумати заздалегідь. В такому випадку зима буде не страшною порою року, а дуже красивою і цікавою. Адже сніжна морозна зима - це джерело багатьох розваг, море задоволення і сміху.

Читайте схожу статтю на нашому сайті "Як підготувати квартиру до холодної пори року?"

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber