+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Про облаштування сучасної квартири говорять дуже багато, але дуже часто не надають відповідного значення такому корисному і потрібному приміщенню, як комора. Що ж це таке?

Це невелика кімната або закрита ділянка кухні, де можна зберігати консервацію, кухонну побутову техніку та інші предмети побуту, які періодично потрібні кожній господині.

 

Комора в новому будинку: варіанти облаштування 

 

На сьогоднішній день, при будівництві нового будинку вже обов'язково передбачають невелику кімнатку, яка буде служити господарям коморою. І їм уже не потрібно ламати голову над тим, де виділити місце на кухні під комору. Облаштування комори має свої особливості. Це не просто порожня кімната, куди складають банки, ящики і інше домашнє начиння. У ній повинні бути зроблені полиці від підлоги до стелі, ящики для зберігання побутових приладів, полки з дротяної сітки для корму тваринам, консервованих продуктів, засобів для чищення. І все це слід відокремлювати один від одного. Як правило, в такій кімнаті не передбачають вікно, тому не слід забути про хорошу вентиляцію, щоб не було плісняви. При наявності комори в будинку у господині звільняється дуже багато місця на кухні і вже не буде на робочої поверхні різних там нагромаджень побутових приладів або миючих засобів. Все буде акуратно складено в спеціальному місці.

Є будинки, в яких спочатку не передбачена кімната для зберігання консервації та речей домашнього вжитку, тому господарі виходять з положення, як можуть:

 

  • роблять комори біля зовнішньої сторони вікна. Такий варіант зручний тим, що там завжди буде свіже повітря, а взимку ще й прохолодно;
  • розміщують її під сходами, якщо будинок багаторівневий;
  • відводять для цих цілей велику шафу, щоб все було в одному місці;
  • відгороджують невелике приміщення на кухні, але це в крайньому випадку, якщо вже взагалі немає ніяких варіантів.

 

Загалом, виходять з положення, хто як може, в залежності від фантазії господарів і можливостей наданого приміщення.

Але одне безперечно, що без комори господині дуже складно, тому що потрібно ламати голову над тим, куди подіти заготовки на зиму і багато інших предметів, які потрібні періодично. А якщо все це зберігати на кухні, то вона перетвориться в ту саму комору.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber