+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

У багатьох людей є ширма, для якої вони ніяк не можуть знайти застосування. Вона займає багато місця і лежить без діла.

Ширма може бути дуже корисною частиною інтер'єру, але не кожен знає, як правильно її використовувати. Вона може служити не тільки декорацією, а й важливим функціональним елементом. Прочитавши цю статтю, ви обов'язково знайдете для себе варіант використання ширми, який вам до душі. Так що швидше за діставайте старі ширми з горищ і подаруйте їм нове життя або купуйте нові, щоб освіжити ваш будинок і зробити його ще більш зручним і красивим.

Естетична функція ширми

Подивившись на ширми в інтернеті або магазині, ви дуже здивуєтеся, тому що ширма зовсім не відповідає старому уявленню про неї. Сучасні ширми вражають красою і різноманітністю, тому що з моменту їх винаходу (а було це дуже давно) вони змінилися до невпізнання. Великий вибір матеріалів та кольорів ширм дозволяє підібрати до свого інтер'єру ідеальний варіант. Вона може прикрити непривабливу стіну, порожній кут і прекрасно доповнити абсолютно будь-який стиль. Дуже популярно використовувати ширму як узголів’я ліжка, що дарує кімнаті відтінок аристократичності. Такий варіант відмінно прикрасить просте ліжко і зробить спальню затишніше. Дерев'яні ширми, тканинні, з малюнком і без - ви обов'язково знайдете підходящу модель і прикрасите дизайн вашої квартири. Більше того, ви зможете використовувати цю прикрасу з користю для вас.

Функціональне застосування ширми

Існує стільки варіантів використання ширми, так що ви назавжди перестанете сумніватися в її користі. По-перше, ширма може служити для поділу простору в кімнаті. Таким чином, дуже просто зробити собі бажану гардеробну або розділити дитячу на двох, не вдаючись до складного ремонту. По-друге, ширма може служити полицею для всяких дрібниць або вішалкою для одягу. Правда, тут потрібно буде вибирати особливу форму ширми. По-третє, ширму можна використовувати у ванній, це такі спеціальні ширми, які ставляться біля ванни або душової кабіни. Однією з частин ширми може бути дзеркало, що так само стане дуже корисним доповненням, а так само це може бути дошка для малювання, полотно для фотографій і будь-яка корисна плоска вертикальна річ.

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber