+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Для всіх штори - звичайний аксесуар, який захищає кімнату від сонця й чужого ока. У кожній квартирі, більше того, у кожній кімнаті висять штори і відмінно виконують свої прямі обов'язки.

Але, крім усього іншого, штори - це важлива деталь інтер'єру, яка здатна як доповнити загальний стиль приміщення, так і створити його. Зараз є більш прості варіанти декорування вікна - жалюзі, але штори створюють максимально затишну атмосферу, яку не замінити нічим. Є у шторах якийсь аристократизм і вишуканість. Видів і фасонів штор є велика кількість, з якої ви зможете обрати потрібний варіант. Але як вибрати забарвлення? Штори - досить масивна і помітна деталь інтер'єру, тому важливо правильно поєднувати її з кольором стін, меблів і підлоги. Пропонуємо вам декілька варіантів поєднання штор.

1. Штори в центрі уваги

Це найцікавіший і найпростіший варіант. Якщо дизайн інтер'єру виконаний у спокійних нейтральних тонах, то ви просто зобов'язані зробити штори родзинкою кімнати. Ви можете експериментувати зі сміливими фасонами і яскравими кольорами, адже саме ця частина кімнати буде привертати увагу гостей. Ви можете вибрати однотонні або різнокольорові штори, прикрашені рюшами, блискітками, бантами і зібрані спеціальними підхватами. У цьому випадку штори створюють кімнаті стиль і настрій.

2. Поєднання з меблями й аксесуарами

Щоб створити стильний дизайн кімнати, можна підібрати штори до меблів або аксесуарів. Штори можуть прив'язати до інтер'єру найрізноманітніші кольори, тому якщо ви хочете мати яскраву, але гармонійну кімнату, то скористайтеся цією порадою.

3. Штори в колір стін

Якщо ви не хочете виділяти штори, то можете вибрати модель в колір стін. При цьому, штори відмінно підійдуть до стилю кімнати і доповнять його. Щоправда, якщо стіни яскраві або темні, то не варто підбирати штори за кольором. В такому випадку, штори повинні розбавити яскраві кольори, тому обирайте нейтральні кольори і фасони.

4. Універсальна нейтральність

Ви хочете використовувати штори за призначенням і не привертати до них уваги? Тоді вам потрібно вибрати класичну модель нейтрального кольору. Це можуть бути всі пастельні відтінки, а також білий (але не зовсім білий, а краще кремовий чи слонової кістки). Ви можете не турбуватися про їх поєднанні з інтер'єром, тому що нейтральні штори підійдуть до абсолютно будь-якої кімнати.

5. Кольорові штори - сміливий вибір

Якщо ви хочете мати різнокольорові штори або штори з малюнком, тоді варто подбати про кожен використовуваний колір. Їх можна поділити на основні та додаткові. Основний колір підбирається під меблі або стіни або обирається нейтральний, а додаткові можуть відповідати аксесуарам та бути відтінками основного кольору.

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber