+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

На сьогоднішній день ситуація складається таким чином, що більшість людей свої заощадження і цінності зберігають удома, а не довіряють банкам. Тому поле діяльності для квартирних злодіїв досить велике.

Щоб не стати жертвою квартирних злодіїв, необхідно самим про це подбати. По-перше, неприємно, коли вашу квартиру пограбували, по-друге, відсоток розкриття квартирних крадіжок дуже низький, відповідно, своє украдене майно ви можете вже ніколи не побачити.

Маленькі хитрощі проти квартирних злодіїв

Для того, щоб запобігти проникненню злодіїв в житло, необов'язково робити з нього неприступну фортецю. Потрібно бути просто уважнішими і перехитрити злочинців.
Згідно статистиці, квартирні крадіжки відбуваються в робочі дні, переважно до обіду, поки всі дорослі на роботі, діти в школі. Тому на цей час попросіть сусідів пенсіонерів наглядати за квартирою. А також, коли їдете у відпустку, то не повідомляйте про це широкому колу людей, а сусідам залиште ключі, щоб вони періодично заходили в квартиру. Тому що домушники часто ставлять маячки, щоб визначити вдома господарі чи у від'їзді. Ще слід тримати в секреті графіки роботи домочадців, щоб злодії не змогли визначити час відсутності всіх мешканців квартири. Якщо дозволяють умови, то можна завести собаку, яка буде відлякувати злодюжок шумом.

Міцні двері – надійний захист

Крім перерахованих вище нехитрих рекомендацій, не варто забувати про надійних дверей з міцними замками. Звичайно, такі двері коштують грошей, але краще витратитися один раз і потім спати спокійно. Вхідні двері слід замовляти з сучасними замками, тому що злодії постійно відточують свою майстерність і застарілі замки для них не є перешкодою. Бували випадки, коли домушники виносили двері повністю, тому додатковим захистом може стати охоронна сигналізація. Квартири, що знаходяться на першому і останньому поверхах необхідно оснастити віконними гратами.

Додаткові заходи безпеки

На жаль, навіть надійні заходи не дають 100% гарантії запобігання крадіжки квартири. Для того, щоб цінні речі не були вкрадені, уявіть себе на місці злодія, коли ви їх ховаєте. Ні в якому разі не кладіть їх між одягом, постільною білизною, в крупи. Всі ці серіальні схованки відомі всім. Найкращий варіант - це сейф або ж прихована кахельна плитка. Щоб дістатися в ці тайники, злодієві буде потрібно певний час, в якому він дуже обмежений.
Всі ці запобіжні заходи гарні, але краще не варто провокувати злодіїв на крадіжку демонстрацією свого добробуту.

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber