+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Чорний грибок - це один з найшкідливіших живих організмів, які можуть з'явиться в будинку. Цей тип грибка стоїть на ряду з гризунами, комахами та іншими шкідниками.

У багатьох старих будинках раптово може з'явиться така проблема. Як правило, це може статися, якщо в старому будинку замінити старі вікна на нові склопакети.
Спочатку цей грибок може бути і зовсім не помітним. Десь може з'явиться чорна пляма, схоже на бруд.


Чому він з'являється?


Такі організми люблять теплі, темні і вологі приміщення. Якщо будинок не захищений спеціальними антигрибковими речовинами і в приміщенні дуже велика волога і тепло, тоді такий тип грибка відразу знаходить нове місце для свого існування.

При сприятливих умовах даний тип грибка за кілька місяців може пошириться по всій стіні. Однак, це не означає, що Ви відразу помітите його. Оскільки чорний грибок любить темні місця більше, ніж світлі, він може ховатися за меблями, під підвіконням або в інших місцях, куди важко проникає світло. Також грибок дуже любить ванні кімнати, де багато вологи, немає вікон і є сприятливі умови для розповсюдження.

Чорний грибок дуже шкідливий для людей, у яких проблеми з дихальною системою, алергікам, новонародженим дітям. Крім цього, для свого розмноження цей мікроорганізм в'їдається в стіни та інші предмети, руйнуючи штукатурку та інші будматеріали. При своєму цвітінні грибок випускає в повітря багато спор, які осідають в легенях і на інших поверхнях, де знову з'являється нові зони поширення. Для того, щоб убезпечити себе від цього шкідника, в будинку завжди повинно добре провітрюється приміщення. Також не закривайте на глухо вікна, пускайте багато денного світла і не допускайте високих температур і високої вологості.

Компанія «Сузір'я» пропонує купити квартиру в новобудовах з максимальним ступенем захисту від грибка. Всі стіни на етапі будівництва обробляються антигрибковою речовиною, в квартирах відмінно утворена вентиляція, а склопакети мають режим пропускання повітря. Це спеціальна можливість відкривати маленькі щілини, щоб в середину кімнати завжди заходило свіже повітря.
Всі ці заходи, прийняті компанією, на 98% знижують ймовірність утворення грибка в будинку. Той, хто бажає купити квартиру в новобудовах від компанії «Сузір'я» може бути впевнений, що грибок ніколи не оселиться в їхньому будинку.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber