+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Будівельна компанія «Сузір'я» пропонує якісне житло в Чернівцях, яке повністю відповідає вимогам сучасного споживача. Новобудови компанії мають житловий фонд різної площі, з продуманим і зручним плануванням.

Житло від забудовника представлено різними варіантами бюджетного і бізнес-класу. На вибір покупця будь-яка квартира в новобудові від однокімнатної до п'ятикімнатної, а також пентхауси преміального рівня.

Особливості планування

Особливу увагу інженери-будівельники приділяли плануванню житлової площі, в якій були враховані всі нюанси сучасного побуту. Планування однокімнатної квартири виконане з урахуванням можливості зручного розташування меблів і побутової техніки, а також забезпечення комфортної експлуатації житлових приміщень. Така житлова площа підійде сучасному подружжю з обмеженим бюджетом. Родині з дитиною більш зручною буде планування двокімнатної квартири, яка розрахована на проживання трьох осіб з максимальним комфортом. Такі варіанти не рідко вибирають молоді пари, які планують поповнення родини в майбутньому.

Кожна новобудова будівельної компанії включає квартири різної площі. В елітних об'єктах є унікальна для Чернівців пропозиція - пентхауси великої площі для справжніх цінителів просторого і комфортного житла. Як правило, квартири подібного роду мають вільне планування, яка дозволяє втілити в життя будь-які проекти замовника.

Трикімнатні квартири

Планування трикімнатної квартири включає дві спальні і простору залу. Всі кімнати роздільні. Виняток становить лише приміщення, суміжне з лоджією. Подібне планування також передбачає просторе кухонне приміщення і зручний коридор, в якому можна буде встановити всі необхідні предмети меблів.

Перш ніж купити квартиру в Чернівцях на три кімнати, багато покупців ретельно вивчають ринок і розглядають варіанти від різних компаній. В даному випадку, об'єкти «Сузір'я» вигідно відрізняються розташуванням, прийнятною ціною і бездоганним плануванням, при використанні якісних будівельних матеріалів.. Асортимент квартир з різними варіантами планування дозволяє будь-якому покупцеві вибрати,і придбати житлову площу своєї мрії.

 

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber