+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Житло преміального класу в Чернівцях, переважно, представлено варіантами вторинного ринку. Будівельна компанія «Сузір'я» пропонує квартири даного рівня в новобудовах.

Відмінні риси подібних будинків очевидні: будова зводиться за унікальним проектом з нестандартним зовнішнім виглядом, прибудинкова територія облаштована для максимально комфортного проживання і проведення часу, планування квартир проводиться з урахуванням підвищених вимог до комфортабельності тощо.

Компанія пропонує купити квартиру в Чернівцях безпосередньо від забудовника з можливістю отримання розстрочки. Операція відбувається безпосередньо між будівельною організацією і покупцем, минаючи всілякі посередницькі націнки, які можуть істотно підвищити вартість квадратного метра для кінцевого покупця.

Запуск будівництва нового об'єкта

Будівельна компанія активно будує, і здає в експлуатацію об'єкти різного класу. В даний момент розпочато будівництво елітного будинку, в якому можна придбати житло за максимально низькими розцінками. Це обумовлено тим, що на початкових етапах будівництва, покупець може виступити в якості інвестора, і купити квартиру в новобудові з максимальною знижкою.

ЖК Престижний (Чернівці) - новобудова преміального рівня від компанії «Сузір'я», розташована на перетині вулиці Героїв Майдану і проспекту Незалежності. Об'єкт має дуже зручне розташування з відмінною транспортною розв'язкою, а в радіусі кварталу є все необхідне для комфортного проживання: торгові центри, продуктові супермаркети, кінотеатр, спортивні комплекси, загальноосвітні та медичні установи. Крім того, будівля перебуває на оптимальному видаленні від жвавих доріг, завдяки чому територія ЖК Престижний дуже тиха і затишна.

Відмінною особливістю будь-якої новобудови преміального класу є планування квартир. В даному житловому комплексі представлені квартири різної площі зі зручним плануванням, яке дозволить втілити в життя будь-які концепції інтер'єру з урахуванням сучасних вимог до якості житлової площі. Саме такі аспекти відрізняють престижні квартири в плані внутрішнього облаштування від житла бюджетного класу, де оформлення внутрішнього оздоблення має досить скромні можливості.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber