+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Компанією «Сузір'я» розпочато будівництво елітного будинку в місті Чернівці, розташованого на вулиці Героїв Майдану 186-В, що на перетині з проспектом Незалежності.

Об'єкт розташований на відстані від жвавих доріг, в максимально зручному для комфортного проживання місці.

В даний момент будівельна компанія «Сузір'я» пропонує максимально вигідні умови придбання, так як об'єкт знаходиться на стадії зведення. Кожен покупець може виступити в якості інвестора, і придбати квартиру з суттєвою знижкою від підсумкової (ринкової) вартості. При цьому, оплата проводиться поетапно, відповідно до плану зведення будівлі. Після здачі будинку в експлуатацію вартість квадратного метра істотно підвищиться, що робить дану пропозицію максимально привабливою.

Житловий комплекс «Престижний»

ЖК «Престижний» розташований в районі, що активно розвивається, недалеко від центральної частини міста. Недалеко є кінотеатр, торговий центр, різні розважальні заклади і спортивні комплекси. Будинок розташовано на деякій відстані від завантажених автомобільних доріг, що робить його територію тихою і затишною. При цьому, мешканці можуть легко дістатися у будь-яку точку міста на громадському транспорті.

В даний момент доступні різні за площею квартири ЖК «Престижний» (Чернівці), серед яких можна підібрати найбільш зручний варіант. Відповідно до проекту планується зведення сучасного об'єкта в індивідуальному стилі з облагородженої прибудинковою територією, відкритими балконами і максимально зручним плануванням кожної квартири окремо.

Придбання квартири в ЖК «Престижний»

Будівельна компанія надає максимально зручні умови для купівлі. Поряд з тим, що житло реалізує безпосередньо забудовник, можливий продаж в розстрочку без додаткових відсотків. Вся юридична сторона угоди оформляється між безпосереднім покупцем і будівельною компанією, що мінімізує всілякі ризики, і гарантує чистоту угоди. Також можна вибрати найбільш підходящу схему розрахунку, яка буде враховувати індивідуальні потреби покупця.

Більш детальну інформацію про ціни, вільні квартири, можливості придбання та розстрочення можна отримати у відділі продажів забудовника або за вказаними на сайті номерами телефонів.

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber