+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Компанія «Сузір'я» пропонує квартири в елітному будинку власної будівлі.

Всі документи і угода «купівлі-продажу» оформляються безпосередньо між покупцем і забудовником, що гарантує чистоту угоди і відсутність посередницьких націнок.

Елітні квартири відрізняються від типових не тільки зовнішнім виглядом будівлі, а й інтер'єром приміщень. Як правило, дана нерухомість має:

  • нестандартне, продумане до дрібниць плануванням;
  • високі стелі, що забезпечують комфортну обстановку;
  • зручні балкони або лоджії збільшеної площі.

Перш ніж купити подібну квартиру, важливо правильно підійти до вибору району. Запропоновані компанією «Сузір'я» об'єкти розташовані виключно в престижних районах міста, в яких вартість нерухомості тільки зростає з часом.

Квартири в престижному районі представлені різні за площею, а також унікальними пропозиціями у вигляді пентхаусів. Така нерухомість користується високим попитом не тільки у потенційних мешканців, а й в якості вигідного капіталовкладення з мінімальними ризиками.

Елітні квартири

У місті Чернівці ринок елітних квартир вельми обмежений, а найбільшу кількість варіантів представлено на вторинному ринку з відповідним внутрішнім оздобленням. При цьому, зовнішній вигляд будівлі може абсолютно не збігатися зі статусом елітного житла, що не завжди прийнятно для покупця. Аналогічна ситуація складається з обслуговуванням подібних об'єктів і якістю інженерних комунікацій.

У свою чергу, квартира преміального класу в новобудові має більш тривалий термін служби, за зовнішнім виглядом повністю відповідає заявленому рівню, а інтер'єр виконаний з урахуванням всіх сучасних вимог в області комфорту і якості. Крім того, всі комунікації мають повноцінний запас міцності, і розраховані на роботу в сучасних реаліях (особливо важливо для електричних інженерних мереж). Дані фактори роблять купівлю елітної квартири в новобудові більш вигідною, ніж вибір нерухомості на вторинному ринку. Крім того, з урахуванням розвитку мікрорайону вартість квартири не буде активно знижуватися, що робить її вигідною інвестицією.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber