+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Нерухомість в усі часи була відмінним способом інвестицій, який приносить регулярний прибуток з мінімальною амортизацією. Щоб отримати максимальний ефект від вкладень розумно вкладати кошти в нерухомість туристичних центрів України, що розвиваються.

Так, квартира або будинок, з плином часу дорожчає, що забезпечує стабільне зростання вкладень. Крім того, нерухомість в подібних регіонах можна легко здавати в оренду, регулярно отримуючи з цього непоганий прибуток.

Інвестиція у нерухомість

Нерухомість в місті Чернівці є відмінним варіантом для інвестицій. Даний туристичний напрямок активно розвивається, а вартість об'єктів нерухомості поки що підтримується на прийнятному для покупця рівні. Варто звернути увагу на важливу залежність: з розвитком туризму, вартість квадратного метра нерухомості зростає, в тому числі зростає середня ринкова вартість оренди. Перш ніж купити нерухомість в Чернівцях, важливо ретельно вивчити розташування і якість обраних об'єктів. Оптимальними варіантами є квартири в екологічно чистих районах недалеко від історичного центру, де зосереджена максимальну кількість пам'яток.

Крім інфраструктурних даних, для інвестиції, найкраще вибирати квартиру в новобудові від перевіреного забудовника. Такі об'єкти мають максимальний термін служби, а значить, квартиру можна буде здавати в оренду тривалий час. При цьому, об'єкт буде мати гарантованим терміном окупності з мінімальним зниженням ціни основних засобів. Тобто, вартість квартири можна буде з часом «відбити» за рахунок оренди, а ціна самого житла практично не зменшиться, а при правильному розташуванні і виборі об'єкта, тільки зросте.

Як правило, нерухомість в місті Чернівці включає різні варіанти вторинного ринку і новобудови в різних мікрорайонах. Будівельна компанія «Сузір'я» ретельно вибирає місця для будівництва своїх об'єктів з урахуванням розвитку міста в майбутньому. Об'єкти розташовані максимально вдало, в екологічно чистих районах міста в безпосередній близькості від центру. Разом з тим, кожен будинок зводиться з урахуванням всіх нормативів, з дуже ретельним увагою до геодезичним даними конкретного майданчика. В результаті, об'єкт в процесі природної усадки не дає тріщин, і характеризується максимальним терміном служби.

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber