+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
Беспроцентная рассрочка на квартиру

Плануючи придбати квартиру, кожна людина шукає оптимальний варіант за вартістю, квадратурою, розташуванням об'єкта і багатьом іншим критеріям. У більшості випадків співвідношення ціни до кількості квадратних метрів є визначальним фактором.

Часто, потенційний покупець оперує обмеженим бюджетом, який суттєво скорочує асортимент варіантів, в тому числі, виключає найбільш цікаві. У подібних випадках дуже зручною послугою є безвідсоткова розстрочка від забудовника.

Переваги

В першу чергу, придбання житла безпосередньо у компанії-забудовника, є оптимальним варіантом з точки зору економії. У даному випадку покупець оплачує тільки вартість квартири без посередницьких націнок, і отримує гарантію чистоти угоди. Крім того, квартира в розстрочку від забудовника може бути придбана без оплати банківських відсотків, згідно з індивідуальним договором, який складають сторони. Такий варіант часто практикується на початкових стадіях забудови об'єкта, коли покупець виступає в якості інвестора будівництва, вносячи поетапно оплату за придбане житло.

Розстрочка від забудовника у Чернівцях

Безвідсоткова розстрочка від забудовника (Чернівці) практикується будівельною компанією «Сузір'я», яка не співпрацює з посередниками, та здійснює продаж житла безпосередньо від себе. В даний момент є декілька об'єктів у зручних районах міста на різних етапах будівництва, в тому числі здані будинки, де можна придбати квартиру на вигідних умовах.

Найбільш вигідна розстрочка від забудовника (Чернівці) пропонується на початкових етапах будівництва. Повна вартість квартири розбивається на декілька частин, які необхідно вносити поетапно, у заздалегідь обумовлені терміни (індивідуально визначаються кінцеві дати, коли оплата повинна бути внесена). При цьому, в обов'язковому порядку потрібно буде внести передоплату.

Важливо розуміти, що розтермінування без відсотків від забудовника розраховується за простою схемою, а покупець не оплачує банківських комісій та інших сторонніх платежів. Відділ продажів будівельної компанії гарантує чистоту і прозорість угоди, а фінансові операції не обтяжені різними «підводними каменями».

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber