+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
новостройка возле торгового центра

Безпосередня близькість до житла торгових об'єктів істотно підсилює комфорт проживання. Якщо поруч з квартирою розташований цілий торговий центр, то якість життя істотно поліпшується.

Подібні об'єкти дуже зручні для сучасних людей, які люблять шопінг, і стежать за останніми тенденціями моди. Крім того, в будь-якому торговому центрі є продуктові супермаркети, різні майданчики для відпочинку дітей, кафе і маса інших варіантів для проведення активної сучасної сім'ї.

Вигідну пропозицію від компанії «Сузір'я»

Людям, які розглядають для покупки квартири поруч з торговим центром, будівельна компанія «Сузір'я» пропонує масу варіантів на вибір в житловому комплексі «Парковий квартал». Крім того, що даний об'єкт має дуже вигідне розташування в безпосередній близькості до торгового центру, будинок розташований біля мальовничого міського парку. Незважаючи на те, що більша частина квадратних метрів з видом на парк вже продана, у вас все ще є можливість вибрати одну з декількох вільних з фасадної сторони будинку.

Житловий комплекс складається з декількох блоків з різною чисельністю квартир на сходовій площадці. Упорядкована прибудинкова територія має дитячі майданчики і зони відпочинку для дорослих. На вибір кілька форматів квартир з різною площею і кількістю кімнат. З питань придбання звертайтеся у відділ продажів будівельної компанії, яка здійснює пряму реалізацію без посередників і супутніх націнок.

Інфраструктура

ЖК «Парковий квартал» розташований біля парку «Жовтневий», в зеленій екологічно чистій зоні міста. У п'яти хвилинах неспішної ходьби розташована школа, в десяти хвилинах торговий центр і кілька продуктових ринків, де завжди можна знайти свіжі овочі, фрукти і домашнє м'ясо. Крім того, в окрузі є дитяча клініка та різні медичні установи, у тому числі аптечні лавки.

В радіусі кварталу є зупинки громадського транспорту, а також різні парки розваг для дітей. Об'єкт вигідно розташовується відносно центру міста, куди можна дістатися на громадському чи власному транспорті за короткий час.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber