+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Однією з візитних карток міста Чернівці є упорядкований парк «Жовтневий», який розташований в південній частині міста і є найбільшим міським парком. Нерухомість в його околицях користується високим попитом, так як знаходиться у мальовничих екологічно чистих районах.

Будівельна компанія «Сузір'я» пропонує купити квартиру біля парку безпосередньо від забудовника, без необхідності оплати посередницьких послуг. Можлива поетапна оплата з мінімальним переліком документів для оформлення абсолютно законної угоди купівлі-продажу. 

Парк «Жовтневий» у Чернівцях і новобудови

Особливу увагу слід приділити особливостям даної паркової зони, яка по праву вважається найбільш популярною зоною відпочинку городян. На сімдесяти гектарів землі розташовані спортивні майданчики, різні атракціони, штучні озера, прогулянкові стежки та безліч мальовничих місць. З недавніх пір, указом міської влади, його перейменували у парк «Реформації». 

Безпосередньо у даній паркової зони компанія «Сузір'я» побудувала новий багатоквартирний комплекс «Парковий квартал». Об'єкт складається з чотирьох блоків з різною чисельністю і площею квартир. Має упорядкованої прибудинковою територією і розташований безпосередньо біля вулиці Воробкевича, яка безпосередньо межує з парковою зоною. Щоб купити квартиру біля парку в Чернівцях слід звернутися у відділ продажів компанії. Всі об'єкти реалізуються безпосередньо від будівельників без посередників і відповідних націнок. 

Як вигідно придбати квартиру у паркової зони?

Купити квартиру біля парку Жовтневий можна безпосередньо від компанії-забудовника. Це гарантує абсолютну юридичну чистоту угоди, прямі ціни від будівельників і масу інших переваг. Незважаючи на те, що більша частина квартир в житловому комплексі «Паркове квартал» вже продана, компанія регулярно пропонує різноманітні акції та спеціальні умови на покупку квартири. Щоб бути завжди в курсі подій, можна звертатись у відділ продажу, консультанти якого можуть самостійно сповіщати вас про вигідних пропозиціях будь-яким зручним для вас способом. Так, обрана квартира біля парку може стати вашою на дуже вигідних умовах.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber