+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

У новобудовах найбільшою популярністю користуються однокімнатні та двокімнатні квартири, так як саме ці варіанти оптимальні з точки зору ціни. Крім того, при придбанні нерухомості в якості інвестиції, дані житлові об'єкти найпростіше здати в оренду, так як вони користуються найвищим попитом серед потенційних орендарів.

Всі квартири представлені в стані «від будівельників», а більша їх частина вже продана. Однак, є ще не мало цікавих варіантів, серед яких ви зможете вибрати одне або двокімнатну квартиру для себе і своєї сім'ї.

Квартири в житловому комплексі

Однокімнатна квартира в ЖК «Парковий квартал» стане кращим варіантом для капіталовкладень. Даний об'єкт має вишуканий прибудинковою територією, повноцінним експлуатаційним запасом міцності всіх комунікацій, а бездоганне стан квартири «від забудовника» не потребуватиме додаткових витрат на підготовку квартири до оздоблювальних робіт. Також в даному житловому комплексі можна вибрати варіант більшої площі. Так, двокімнатна квартира підійде молодим сім'ям з дітьми, літній парі, а також в якості надійного капіталовкладення. При цьому, планування квартир розроблена з максимальною увагою до деталей, що забезпечує максимально комфортну експлуатацію та проживання.

Стан житлового об'єкта

У нових багатоквартирних будинках дуже важливу роль відіграє стан під'їздів і сходових майданчиків. ЖК «Парковий квартал» складається з чотирьох блоків з незалежними під'їздами, кожен з яких відрізняється зручністю і просторістю, а сходові майданчики доведені до найкращого стану. Комплекс має в своєму розпорядженні власним озелененим двором з дитячим майданчиком і зонами відпочинку для дорослих. Також є впорядковані паркувальні місця для автомобілів мешканців будинку.

Інфраструктура

Житловий комплекс розташований в найбільш озеленених екологічно чистому районі міста, в парку «Жовтневий». У радіусі кількох кварталів є школа, різні розважальні центри, продуктові базари та магазини, ресторани, аптеки та багато іншого. Крім того, даний мікрорайон активно розвивається, що передбачає ще більшу поліпшення інфраструктури найближчим часом.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber