+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
Квартиры от застройщика

Не секрет, що на ринку нерухомості переважають пропозиції від ріелторських агентств, які здійснюють посередницьку діяльність. При цьому, кожному покупцеві квартири подібні послуги обходяться досить дорого — від декількох до десятків відсотків від загальної суми угоди.

Компанія «Сузір'я» пропонує купити квартиру без посередників, безпосередньо від забудовника. Основна діяльність компанії — будівництво житлової і комерційної нерухомості, а також реалізація площ на побудованих об'єктах.

Квартири в новобудовах без посередників

Квартири без посередників можна придбати, як на стадії будівництва об'єкта, виступаючи в якості інвестора, так і в зданому будинку. Останній варіант трохи дорожче, однак, повністю виключає всілякі ризики, пов'язані зі здачею будинку в експлуатацію. Втім, всі об'єкти нерухомості і багатоквартирні будинки від будівельної організації «Сузір'я» без особливих проблем вводяться в експлуатацію, так як повністю відповідають всім встановленим будівельним та іншим нормам. 

Важливо розуміти, що економія при придбанні квартири безпосередньо від будівельника може скласти до 20% і більше. При цьому, кожна квартира без посередника реалізується безпосередньо забудовником, з повноцінним оформленням документації та прямими домовленостями між будівником і мешканцем. Так, компанія повністю несе відповідальність перед покупцем за якість житлової площі, стан інженерних комунікацій, облаштування прибудинкової території та інші пов'язані аспекти. 

Як купити квартиру безпосередньо від забудовника?

В першу чергу, необхідно звернутися безпосередньо у відділ продажу компанії. Консультант надасть всю необхідну інформацію про вільні квартири, вартості і аспекти угоди купівлі-продажу. Обрана квартира без посередників в Чернівцях, може бути зарезервована під покупця, якщо йому потрібен час на підготовку засобів, документів чи прийняття остаточного рішення. 

Крім того, компанія регулярно пропонує всілякі акції, завдяки яким можна придбати квартиру на більш вигідних умовах. Про активних програмах лояльності та акціях можна отримувати інформацію безпосередньо від консультантів компанії, залишивши контакти з відповідним дозволом на інформування про нові пропозиції.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber