+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Житловий комплекс «Парковий квартал» складається з чотирьох блоків, кожен з яких включає квартири різної площі та планування. Основну масу складають варіанти однокімнатні та двокімнатні.

Для більш вимогливих покупців і великих родин в кожному з блоків представлені квартири, що складаються з трьох або чотирьох кімнат. У тому числі дворівневі квартири на останніх поверхах перших трьох блоків.

Просторі квартири для великих сімей

Трикімнатна квартира являє собою простору житлову площу, яка буде оптимальним варіантом для молодої сім'ї з двома дітьми. Три кімнати дозволяють забезпечити проживання з максимальним комфортом, в тому числі сім'ям з різностатевими дітьми. Чотирикімнатна квартира також підійде для великих сімей, і входить в преміальний сегмент просторій нерухомості в багатоквартирних будинках.

Стан об'єкта і квартир

Квартири в ЖК «Парковий квартал» представлені від будівельників, з підведенням всіх комунікацій. Забудовник виконав всі роботи максимально якісно, що істотно заощадить час і кошти на фінішну обробку. Крім того, подібний варіант передбачає можливість індивідуальної обробки і вибору матеріалів власником нерухомості. Також слід зазначити просторі і зручні під'їзди з повноцінною обробкою.

Важливою відмінною особливістю будь-новобудови є стан комунікацій, покрівлі та інших важливих елементів будівлі. У житловому комплексі всі нові елементи, і мають повноцінним ресурсом експлуатації, ніж не похвастает жоден будинок на вторинному ринку. При цьому, відмінності в ціні квадратного метра не значні.

Технічне оснащення

Всі блоки виконані на базі залізобетонного каркасного підстави з зовнішніми цегляними стінами і перегородками. Передбачено зовнішнє утеплення з красивою обробкою. Всі квартири обладнані металопластиковими вікнами та відповідної балконними дверима. В якості вхідних дверей використані спеціалізовані протиударні, пожежобезпечні дверні конструкції.

Опалення індивідуальне: в кожній квартирі свій двоконтурний котел. Є всі необхідні лічильники — вода, газ, електроенергія. Під будинком передбачений підземний паркінг, а у прибудинкової території є гостьова парковка для відвідувачів.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber