+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Коли в квартирі затишно, красиво і все продумано, то і повертатися туди хочеться після важкого робочого дня. І одним з важливих моментів є гардеробна, яка зможе вдало замінити громіздкі шафи і тумби.

Все це можна організувати не тільки у великій квартирі, але гардеробна в маленькій квартирі має право на існування. Звичайно, тому що, якщо все грамотно продумати, то результат задовольнить всіх домочадців.

Зручна гардеробна: яка вона?

Повноцінна велика гардеробна кімната повинна мати такі габарити, щоб можна було дорослій людині зайти, переодягнутися, подивитися в дзеркало. Що стосується інтер'єру, то бажано спокійні тони, щоб нічого не дратувало і не відволікало від мети візиту в дане приміщення.

Для зберігання одягу і взуття слід передбачити спеціальні місця для зберігання одягу і взуття. Щоб все зручно розташувати, то слід врахувати наступні моменти:

  • одяг не буде м'ятий, якщо штанги для плічок будуть від стіни на відстані 35 см, а висота залежить від власників одягу;
  • для взуття непогано буде зробити 35 см;
  • шафи для білизни та головних уборів - 40 см;
  • відділення для речей закривати не потрібно. Так буде зручніше і швидше знайти потрібний предмет.
  • Непогано буде, якщо в гардеробі знайдеться місце для дзеркала і невеликого пуфика.

Де облаштувати гардероб?

Місце для зберігання речей можна влаштувати, як в передпокої, так і в спальні. Якщо обраний хол, то дана кімната підійде для зберігання верхнього одягу, сезонного. У таких гардеробних передбачають місце для зберігання взуття, сумок, парасольок, спортивного інвентарю. Також там можна залишати ключі, ліхтарики та інші дрібні, але необхідні речі.

Якщо гардеробна кімната в спальні, то вона придатна для зберігання нарядів, постільної білизни, рушників.

Переваги гардеробної

Якщо господині все-таки вдалося виділити місце для гардероба, то просто чудово, тому що це обіцяє ряд незаперечних переваг:

  • можна буде прибрати громіздкі шафи-купе, комоди і тумбочки;
  • чистота і порядок в холі;
  • всі речі знаходяться в одному місці, і немає необхідності ритися по всіх шафах, щоб щось знайти;
  • економія, тому що гардеробну кімнату зробити дешевше, ніж замовити шафи-купе.

Як бачимо, якщо поставити собі за мету, то організувати гардеробну кімнату в квартирі не буде проблемою ні щодо фінансової сторони, ні вільної площі. Головне - це бажання, а потім трохи фантазії, і все вийде.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber