+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Виявляється, вибрати постільну білизну дуже складно. Незважаючи на величезну різноманітність моделей, є багато підводних каменів при виборі.

Якщо білизна вам не підходить, то вона буде викликати дискомфорт. Щоб спати міцно і спокійно, потрібно навчитися вибирати постільну білизну правильно. Розглянемо найважливіші критерії вибору.

Підбираємо білизну під розмір ліжка

Одним з найважливіших критеріїв вибору є розмір постільної білизни. Його потрібно підбирати під розмір ліжка. Потрібно знати, що у сучасних моделей постільної білизни є чотири стандартних розміри. Це розмір «півтора» (150-160 на 210-220 см), двоспальний (175-210 на 200-220 см), розмір «євро» (200-220 на 220-240 см) і сімейний (з двома підодіяльниками). Якщо ви знаєте тип свого ліжка, то можете сміливо вибирати розмір постільної білизни, але іноді краще поміряти його, адже у різних виробників розміри можуть відрізнятися. Обов'язково варто звертати увагу на розмір наволочок, тому що вони можуть бути квадратні і прямокутні.

Матеріал постільної білизни має значення

Дуже важливо використовувати постільну білизну з натуральних тканин. Найпоширенішими є бязь, ранфорс, сатин і ситець. Перші два матеріали більш економічні, вони довговічні і непогані у використанні. Два наступних коштуватимуть вам дорожче, але це позначиться на якості. Зараз дехто обирає шовкову постільну білизну, адже вона приємнана дотик і виглядає дуже елегантно. Така білизна буде зігрівати вас взимку і охолоджувати влітку, але коштує досить дорого. Синтетична білизна теж може випадково або навмисно з’явитися на вашому ліжку. Вона швидко зношується, погано пропускає повітря і спати на ній не дуже приємно. Щоб бути впевненим у якості тканини, потрібно купувати білизну у добросовісних виробників.

Доповнюємо дизайн спальні

Білизна може стати чудовою декорацією кімнати. Якщо дизайн кімнати досить яскравий, то варто вибрати однотонну білизну або з дрібним малюнком, але обов'язково спокійних кольорів. Скромну ж кімнату можна прикрасити яскравою білизною з будь-якими малюнками. Головне, щоб ваше постільна білизна радувало око і вам було зручно на ній спати. Не шкодуйте грошей на постільну білизну, адже її якість відбивається на вашому здоров'ї.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber