+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
   

Умови купівлі ЖК "Престижний"

Якщо вас зацікавила пропозиція від будівельної компанії «Сузір'я», і ви вирішили придбати квартиру в сучасному житловому комплексі, який відповідає всім європейським стандартам - ми пропонуємо максимально прозорі та вигідні умови укладання угоди.

Для того, щоб оформити угоду, вам необхідно підписати договір попереднього продажу з нашою компанією, який дозволяє забронювати квартиру до моменту здачі будівлі в експлуатацію. Даний договір нотаріально засвідчується - ви можете бути впевненими у надійності нашої компанії. У договорі вказується площа, поверх і місце розташування обраної квартири.

Ми пропонуємо гнучку систему оплати і впевнені, що знайдемо найкращий варіант, який буде влаштовувати обидві сторони. Пропонуючи різні форми оплати ми сприяємо тому, що житло в наших новобудовах стає ще більш доступним.

У більшості випадків процес покупки квартири відбувається в два етапи. Спочатку покупець оплачує 35% вартості житла, внаслідок чого оформляється договір попереднього продажу. Решта 65% оплачуються після здачі об'єкта в експлуатацію, і оформляється договір купівлі-продажу.

Так як договір оформляється безпосередньо з будівельною компанією «Сузір'я» - можлива розстрочка на строк до 2 років. При цьому можна визначити індивідуальні умови оплати - раз на місяць, раз в квартал або кожні півроку.

Після здачі будинку в експлуатацію відбувається укладання основного договору купівлі-продажу, який посвідчується у нотаріуса. При цьому в договорі вказується остаточна площа квартири згідно обмірів БТІ.

Для оформлення остаточного договору купівлі-продажу, покупцеві необхідно надати такі документи як:
  • паспорт;
  • ідентифікаційний КОД;
  • при необхідності згода чоловіка / дружини.

Варто зазначити, що послуги нотаріуса, а також податок (1 % пенсійний фонд) на оформлення договору купівлі-продажу в момент купівлі квартири оплачуються за рахунок покупця, при цьому податок на державне мито в розмірі 1% від суми оплачує наша будівельна компанія.

Наша місія - забезпечити доступним і комфортним житлом якомога більше число жителів нашого міста, саме тому ми враховуємо побажання наших клієнтів при будівництві нових квартир і пропонуємо гнучкі умови оплати, обопільно вигідні домовленості.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber