+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Відсутність власної квартири є великою проблемою, але коли у сім'ї з'являється можливість купити власне житло, то питань виникає ще більше. Як правильно вибрати квартиру? В якому районі краще жити?

Але, на жаль, на це питання не існує однозначної відповіді, тому що кожен з варіантів має свої переваги. Якщо говорити про місце розташування, тобто переваги і недоліки житла, як в центрі, так і на околиці, тому в якому районі краще купити квартиру, кожен вирішує для себе індивідуально.

На околиці або в центрі - справа смаку

Вся справа в тому, що у кожної людини є свої цінності щодо того, де йому буде комфортніше. Для одних важливо, щоб робота, дитячий сад, школа були поруч, для інших принципово жити в центрі, а треті вважають за краще тишу і спокій околиці. І кожен прав по своєму, тому що квартира в центрі - це можливість жити серед цікавих пам'яток, в оточенні кінотеатрів, музеїв, супермаркетів і затишних ресторанчиків, але в постійному міському шумі. Як правило, забудовники пропонують елітні квартири в сучасних новобудовах. Що стосується околиці, то там переважно житло економ класу, але є можливість жити біля старого парку або лісового масиву. Також продукти на ринках і магазинах значно дешевше, ніж в центрі. Що стосується культурних закладів, то крім бібліотеки, на околиці міста важко знайти місце, де б можна було культурно відпочити. Театрали або любителі якісного кінематографа змушені будуть їхати в центр.

Люди, які не бажають витрачати час для того, щоб дістатися до роботи, всіма силами намагаються придбати житло в 5-10 хвилинах ходьби до роботи. І це теж вагомий аргумент, тому що починати кожен ранок в переповненому громадському транспорті не кожному припаде до душі.

Таким чином, критерії щодо того, як вибрати квартиру, у кожного різні.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber