+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Ремонт для сучасної людини має різне значення. Одні його роблять для забезпечення домашнього затишку і душевного тепла, інші в крайньому випадку, коли квартира вже знаходиться в жахливому стані, а треті таким чином демонструють свій статус і респектабельність.

Для здійснення задуманого люди вибирають різні способи: робити ремонт самостійно, найняти фахівців або купити квартиру під ключ. Кожен з варіантів має свої переваги і недоліки. Якщо робити ремонтні роботи своїми силами, то це буде дешевше, тому що не доведеться платити за роботу, можна самостійно визначати матеріали і подумати, де можна заощадити. Коли люди звертаються до спеціальних бригад, то це виходить дорого, тому що потрібно буде заплатити за роботу і матеріали. А квартира під ключ, ціна якої буде значно вигідніше, ніж, якщо купувати житло без оздоблення, а потім самостійно робити ремонт. Саме тому сучасні забудовники пропонують квартири з ремонтом, тому що це значно вигідніше для покупця, ніж робити його самостійно.

Квартира в новобудові під ключ має ряд переваг, головним з яких є професійна організація ремонтних робіт, що має на увазі повністю оздоблення і меблювання.

Якщо говорити про елітне житло, то ремонт кожної квартири виконаний за індивідуальним дизайном, з використанням сучасних технологій, що відповідають всім стандартам якості.

Купити квартиру від забудовника під ключ можна і економ варіант. В такому випадку це буде стандартний ремонт без надмірностей, але без втрати якості. А це значно дешевше, ніж купувати житло без оздоблення, а потім самостійно займатися ремонтними роботами.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber