+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)
   

ЖК «Сучасний проспект» складається з 4-ох блоків. Загальна кількість житлових квартир, розміщених  в житловому комплексі – 174 (Блок А – 44, Блок Б – 43, Блок В – 44, Блок Г - 43), а саме:

 

  •             1-кімнатних – 38;
  •             2-кімнатних – 100;
  •             3-кімнатних – 36;

 

Кожен блок має 9 поверхів. На дев’ятому поверсі розташовані квартири двох типів: звичайні та дворівневі. Наявність, а також планування дворівневих квартир Ви можете переглянути безпосередньо в пункті меню «планування квартир», вибравши відповідний поверх у певному блоці будинку.

 

Чому саме ЖК «Сучасний Проспект»? Бо він має ряд значущих переваг та повністю відповідає всім умовам сучасного жителя міста, а саме:

 

Зручне місце розташування. Комплекс знаходиться у розвинутому районі, який рахується діловим центром міста, та за 10 хвилин їзди в транспорті від історичного центру міста.  До найближчої зупинки громадського транспорту мешканцям ЖК потрібно добиратися всього 2 хвилини. Розгалуженість транспортних ліній в цьому районі дозволяє без жодних зусиль та лишніх пересаджувань швидко дістатися до будь-якої точки міста.

 

Розвинута інфраструктура. Все що, Вам потрібно, для комфортного проживання – є в межах 10 хвилин пішки. Молоді матусі зможуть оцінити недалеке місце розташування дитячої поліклініки, дитячих садочків, школи, гімназії та ліцею та парку з дитячими майданчиками. Також поряд є ТЦ «Майдан», багато продуктових магазинів та базар, де можна придбати натуральні продукти. Для любителей шопінгу поряд знаходиться велика кількість магазинів з різноманітними товарами – від одягу та дитячих товарів до ювелірних виробів. Поціновувачі смачної їжі знайдуть для себе різноманітні заклади швидкого харчування, кафетерії та ресторани.

 

Екологічність. Близьке розташування великого парку забезпечує чисте повітря та гарні краєвиди. Вигідне місце розташування самого комплексу зумовлене ще й віддаленістю від головної дороги – отже шум машин не буде заважати нічному відпочинку.

 

Сучасне планування. Житловий комплекс «Сучасний проспект» - це уособлення всіх новітніх розробок та втілення в реальність чудового проекту кращих архітекторів. Кожна квартира має зручне та функціональне розміщення кімнат, а також всі необхідні інженерні мережі.

ЖК «Сучасний проспект» - ідеальне рішення, для тих, хто піклується про себе та свою родину  кому не байдуже де жити.

 

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber