+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

Сучасні люди дуже цінують свій час, намагаючись використовувати його з максимальною користю. Але, на жаль, існують моменти, на які нам складно вплинути або які від нас не залежать. До таких ситуацій можна віднести нескінченне очікування транспорту і довгий шлях з пересадками на роботу, навчання і т. д. Вирішити цю проблему допоможе будівельна компанія «Сузір'я», яка займається зведенням комфортабельного житла європейського рівня в районах із прекрасною транспортною розвязкою.

Яскравим прикладом такого будівництва в місті Чернівці є ЖК "Престижний". Завдяки продуманій інфраструктурі, жителі даного комплексу можуть за декілька хвилин дістатися до потрібних транспортних зупинок, через які проходять маршрутні магістралі у всіх напрямках міста.

Основні маршрути

Купивши квартиру в новобудові від компанії "Сузір'я", вам більше не доведеться переживати про те, як дістатися до того чи іншого місця. Так, виходячи з потрібного напрямку, Ви можете скористатися наступними видами міського транспорту:

  • тролейбусами під номерами 1, 5, 6, 6А, 8;
  • маршрутками– № 2, 9, 23, 29, 32, 39, 43.

Додатково варто відзначити, що всього в 5 хвилинах від ЖК «Престижний» знаходиться ТЦ «Майдан», в 10 хвилинах – SportLife, в 15 хвилинах – парк Реформації (Жовтневый), до яких легко пройтися пішки або підїхати на одному з вищезазначених маршрутів. Крім того, поблизу є дитячий садок, лікарня, кілька аптек, кінотеатр, стадіон, кафе, банки та інші важливі для комфортного життя місця та установи.

Придбати нерухомість в Чернівцях - розумне рішення!

Купити квартиру в Чернівцях зі зручною транспортною розвязкою запрошує компанія "Сузір'я". Для цієї мети Вам прекрасно підійде ЖК «Престижний», який будується за новітніми будівельними технологіями з використанням енергоефективних матеріалів. Красивий, стильний, комфортабельний і сучасний - він нікого не залишить байдужим.

Більше дізнатися про комплексі та умови покупки квартири можна на офіційному сайті компанії або за адресою: вул. Героїв Майдану, 186Б. Також можна зателефонувати за вказаними на веб-ресурсі телефонами або звязатися по Viber.

Купуйте житло в комплексі «Престижний» і вчасно добирайтеся до потрібних місць!

 
Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber