+38 (050) 374-00-74
+38 (050) 978-51-00 (Viber)

На сьогоднішній день не завжди центральне опалення в квартирі дає досить тепла, тому обігрівачі – це досить затребуваний товар у зимовий період.

Але якщо людина не сильно розбирається в існуючих варіантах, то може легко помилитися і не буде задоволена покупкою. Виявляється, на даний момент обігрівачі для квартир можна розділити на групи:

  • масляні радіатори;
  • конвектори;
  • кварцові інфрачервоні випромінювачі;
  • тепловентилятори.

Всі вониспоживають електроенергію і мають ті чи інші переваги і недоліки. Дуже важко однозначно сказати, що ті електричні обігрівачі краще, а інші гірше. Просто треба визначитися для себе, навіщо він вам, і зупинити свій вибір на оптимальному варіанті.

Масляні обігрівачі

Якщо вибір покупця упав на масляні обігрівачі для дому, то йому слід мати на увазі, що до переваг даного приладу можна віднести те, що він швидко нагріває повітря, пожежобезпечний і безшумний, а вбудований термостат дозволяє не відключати його від мережі. Але, якщо в квартирі є маленькі діти, то краще від нього відмовитися, тому що поверхня обігрівача гаряча, і дитина може отримати опік, якщо доторкнеться.

Конвектори

Що стосується конвекторів, то при їх використанні тепло поширюється за рахунок природної конвекції: тепле повітря піднімається вгору, а холодне -  вниз. Вони можуть бути підлогові і настінні. Найбільш правильно буде такі прилади ставити біля вікна. Орієнтовані конвектори не на швидкий нагрів приміщення, а на підтримання необхідної температури.

Теплові вентилятори

Тепловентилятори працюють за принципом фена. Ще кілька років тому дані нагрівачі спалювали багато кисню, але до сучасних пристроїв це не відноситься. До переваг тепловентилятора можна віднести швидкий нагрів кімнати, наявність регулятора температури. Є і мінуси, які полягають у постійному дзижчанні і наявності неприємного запаху при потраплянні пилу на спіраль.

Кварцові інфрачервоні випромінювачі

Якщо вибір покупця зроблений на користь інфрачервоного кварцового нагрівача, то він повинен знати про те, що даний прилад більше придатний для нагріву конкретних предметів, ніж повітря. Він безшумний і пожежобезпечний. Якщо потрібно нагріти велике приміщення, то краще купувати стаціонарні обігрівачі, тому що перераховані вище варіанти не придатні для таких цілей. 

А ось для дачі або гаража можна використовувати газові обігрівачі, здатні нагріти приміщення до 60 кв. м. Також їх часто використовують на будівельних майданчиках, в теплицях.

Як бачимо, для певних цілей можна придбати відповідний обігрівач і не мерзнути взимку.

Читайте також статтю про те, чи потрібна в квартирі тепла підлога, на нашому сайті.

Отримати
консультацію
зв'язатись з нами в месенджері online
Написати в Viber Написати в Viber