(050)  374-00-74,(0372)  950-960
(050)  978-51-00 (Viber)
вул.Героїв Майдану 186Б ( вул.Червоноармійська )
   

Елітні квартири в Чернівцях у ЖК "Сучасний проспект" від будівельної компанії "Сузір'я"

Ще в минулому столітті багато городян тулилися в тісних «хрущівках», панельках, тому що в радянські часи забудовники працювали на кількість, а не на якість житла. На щастя, в XXI столітті ситуація кардинально змінилася і нерухомість в Чернівцях вже будується за європейськими стандартами, де в першу чергу, звертається увага на комфорт майбутніх мешканців.

Що значить сучасна квартира ЖК «Сучасний проспект»?

Яскравим прикладом вищесказаного є квартири в ЖК «Сучасний проспект» від будівельної компанії «Сузір'я». Комплекс складається з 4-блоків, які вміщують 1,2 і 3 кімнатні квартири. На 9-тих поверхах кожного з блоків є квартири, як звичайні, так і дворівневі. У квартирах є можливість перепланування, що є для деяких покупців є головним аргументом. І це не дивно, тому що багато хто бажає по-своєму облаштувати житло, а не жити за стандартом. Важливим аргументом є і нова електропроводка, тому що сучасна побутова техніка вимагає зовсім іншу потужність.

Купити нерухомість в Чернівцях в ЖК «Сучасний проспект» - це значить:

  • простора квартира;
  • зручне розташування будинку;
  • розвинена інфраструктура;
  • екологічно чистий район.

Компанія «Сузір'я» пропонує нерухомість в Чернівцях без посередників за прийнятними цінами. Вигідні умови покупки, наявність різних по квадратурі квартир, можливість вибору поверховості, - все це отримує клієнт, якщо вирішує купити нерухомість в місті Чернівці.

У даній сфері діяльності компанія «Сузір'я» працює вже не перший рік, тому ми точно знаємо, що продаж нерухомості в Чернівцях успішний лише за умови сучасних технологій будівництва.

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин, першим дізнаватися про акції та цікаві пропозиції, стежити за ходом будівництва? Просто підпишіться на нашу розсилку.